Rodzaj
  Wszystkie
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  1. Nieruchomości
  2. Na sprzedaż
  3. Mazowieckie
  4. Warszawa

  Mieszkania na sprzedaż - Żoliborz - 202 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 77 mieszkań na sprzedaż na Żoliborzu

  Rynek wtórny - 126 mieszkań na sprzedaż na Żoliborzu

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania na Żoliborzu - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania na Żoliborzu kawalerki:

  Na Żoliborzu jest 49 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 1 119 668 zł

  Średni metraż kawalerek to 86 m2

  Mieszkania na Żoliborzu dwupokojowe:

  Na Żoliborzu są 32 oferty mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 687 882 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 51 m2

  Mieszkania na Żoliborzu trzypokojowe:

  Na Żoliborzu jest 85 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 946 857 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 74 m2

  Mieszkania na Żoliborzu czteropokojowe:

  Na Żoliborzu są 22 oferty mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 1 449 257 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 101 m2

  Mieszkania bezpośrednio na Żoliborzu - oferty deweloperów

   - 77 ogłoszeń

  Mieszkania używane na Żoliborzu - oferty agencji nieruchomości

   - 126 ogłoszeń
  Mieszkanie
  1 pokój20 m2

  315 000

  15 750 zł/m2

  Warszawa, Żoliborz, Marymont-Potok, ul. Władysława Broniewskiego

  Nowe mieszkanie
  3 pokoje79,96 m2

  Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, ul. Ficowskiego 6

  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż  - Żoliborz z bogatą ofertą

  Żoliborz to jedna z osiemnastu dzielnic Warszawy. Położona jest w lewobrzeżnej części stolicy. Zaczynając od północnych terenów, graniczy z dzielnicą Bielany, od zachodnich z Bemowem, natomiast południowe tereny sąsiadują z Wolą i warszawskim Śródmieściem. Otoczony parkami oraz ogrodami idealnie nawiązuje do nazwy z pochodzenia francuskiego Joli Bord, czyli "piękny brzeg". Z pewnością dzielnica zaliczana jest do jednego z harmonijnych miejsc w stolicy. Żoliborz to miejsce kameralne i pełne uroku. Dzielnica ta plasuje się w ścisłej czołówce, jeżeli chodzi o wysokość cen nowych mieszkań w stanie deweloperskim, jak i tych z rynku wtórnego. 

  Żoliborz - z coraz większym zainteresowaniem 

  Żoliborz to dzielnica pełna uroku i spokoju. Malowniczy krajobraz i otaczające tereny zielone sprawiają, że chce się tu od razu zamieszkać. Dzielnica jest bardzo dobrze skomunikowana. Dobrze rozwinięta infrastruktura miejska sprawia, że połączenie między innymi dzielnicami jest bardzo łatwe i szybkie. Osoby ceniące sobie wygodę i chwilę relaksu znajdą rozwiązanie w postaci pobliskich kawiarni, w których panuje niemal domowa atmosfera. Znajduje się tutaj wiele parków miejskich, jednak na szczególną uwagę zasługuje Park Stefana Żeromskiego. Na jego terenie występuje wiele lokali gastronomicznych oraz nowoczesny plac zabaw dla dzieci. Dzielnica kojarzona jest przede wszystkim ze swojej zabytkowej części (Stary Żoliborz), w której w skład wchodzą liczne kościoły i klasztory m.in. Kościół Stanisława Kostki, szkoła Zmartwychwstanek czy Kościół św. Jana Kantego. Na terenie Żoliborza mieszczą się różnego rodzaju instytucje kulturalne. Najpopularniejszym z nich jest Teatr Komedia, mieszczący się przy ulicy Słowackiego. Rozpoznawalnymi atrakcjami tej dzielnicy są: Kino Wisła, Muzeum Sportu i Turystyki oraz Muzeum X Pawilonu. 

  Mieszkania na sprzedaż - Żoliborz

  Na terenie Żoliborza powstaje coraz to więcej nowych inwestycji. Dominują tutaj mieszkania o podwyższonym standardzie. Luksusowe apartamenty powstają na Żoliborzu Południowym. Mieszkania na sprzedaż na Żoliborzu cieszą się szczególnym zainteresowaniem wśród singli i młodych małżeństw. Oferta deweloperska jest zróżnicowana. Oprócz willi występuje tutaj niska zabudowa wielorodzinna, a także kawalerki i mieszkania o większym metrażu. Zaliczane są do nich mieszkania 2-, 3-, 4-, a nawet 5-pokojowe. Dużym atutem mieszkania na sprzedaż na Żoliborzu są przestronne balkony oraz tarasy, z których można podziwiać widok na panoramę miasta. Dla przyszłych nabywców nieruchomości, posiadających swój własny transport, przygotowane są hale garażowe oraz liczne miejsca postojowe. Najwięcej nowych mieszkań w stanie deweloperskim można znaleźć na Marymoncie (sprawdź: mieszkania na sprzedaż Marymont-Potok). To właśnie ta lokalizacja należy do najatrakcyjniejszych dla inwestorów. 

   

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w stolicy? Sprawdź ofertę mieszkań na sprzedaż w warszawskiej dzielnicy Żoliborz na portalu GetHome i znajdź mieszkanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. 

  Polecane lokalizacje