Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Warszawa Targówek, 46 m2, 9 piętro

Oferta sprzedaży od Pure Estates

Warszawa, Targówek, Bródno Podgrodzie, ul. Krasnobrodzka

730 000

15 869 /m2

Targówek | 2 pokoje | po remoncie | metro
Targówek | 2 pokoje | po remoncie | metro

Główne cechy mieszkania

Cena

730 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

46 m2

Cena za m2

15 869 zł

Piętro

9

Opis nieruchomości o powierzchni 46 m2

Targówek | 2 pokoje | po remoncie | metro

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku przy ul. Krasnobrodzkiej.

Nieruchomość znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku po modernizacji.

Na powierzchnię 46m2 składa się:

- salon z wyjściem na balkon
- kuchnia z oknem
- sypialnia
- łazienka
- korytarz

Mieszkanie po generalnym remoncie (wymienione wszystkie instalacje, okna), wycyklinowany parkiet drewniany, nowa zabudowa w kuchni (nie IKEA) i urządzona nowa łazienka. Gotowe do zamieszkania. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą.
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2m2.

Dogodna lokalizacja : w pobliżu sklepy, szkoły, usługi oraz tereny zielone, przystanek autobusowy ok. 200m, do stacji metra linii M2 Bródno ok. 1200m, dojazd do centrum 20-30 minut.

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz prezentacji nieruchomości w dogodnym dla Państwa terminie.

Mieszkanie 2 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 46 m2

Piętro: 9

Liczba pokoi: 2

Liczba łazienek: 1

Ogrzewanie: Co miejskie