Rodzaj
  Wszystkie
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  1. Mieszkania
  2. Na sprzedaż
  3. Mazowieckie
  4. Warszawa

  Mieszkania na sprzedaż - Warszawa, Targówek - 670 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 520 mieszkań na sprzedaż na Targówku

  Rynek wtórny - 152 mieszkania na sprzedaż na Targówku

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania na Targówku - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania na Targówku kawalerki:

  Na Targówku są 32 oferty kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 363 246 zł

  Średni metraż kawalerek to 32 m2

  Mieszkania na Targówku dwupokojowe:

  Na Targówku jest 213 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 464 623 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 45 m2

  Mieszkania na Targówku trzypokojowe:

  Na Targówku jest 309 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 598 953 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 62 m2

  Mieszkania na Targówku czteropokojowe:

  Na Targówku jest 112 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 730 847 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 80 m2

  Mieszkania bezpośrednio na Targówku - oferty deweloperów

   - 520 ogłoszeń

  Mieszkania używane na Targówku - oferty agencji nieruchomości

   - 152 ogłoszenia
  Mieszkanie
  1 pokój26,50 m2

  320 000

  12 075 zł/m2

  Warszawa, Targówek, Bródno Podgrodzie, ul. Krasiczyńska

  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż Targówek

  Targówek to jedna z 18 dzielnic stołecznego miasta Warszawy, położona w prawobrzeżnej części miasta. Dzielnica dzieli się na dwie części: mieszkalną i przemysłową. W części mieszkalnej wyróżnia się takie obszary, jak: Bródno, Zacisze oraz Targówek Mieszkaniowy. Mieszkania na sprzedaż znajdziemy również na terenie osiedla Elsnerów i Targówka Fabrycznego, ale w znacznie mniejszych ilościach.

  Targówek, dzięki położeniu na obrzeżach stołecznego miasta oferuje relatywnie niższe ceny gruntów oraz dogodne warunki mieszkalne, które przyciągają zarówno deweloperów, jak i nowych mieszkańców.

  Stały rozwój dzielnicy Targówek

  Targówek określany jest często jako wschodnia sypialnia Warszawy. Jest to bowiem bardzo dobrze skomunikowana dzielnica z centrum miasta, która oferuje świetne warunki mieszkalne. To właśnie sprawia, że ludzie decydują się na codzienne życie w spokojnej dzielnicy, zamiast zatłoczonego centrum. Dodatkowo, Targówek posiada bardzo dobre połączenie z innymi miastami, dzięki trasie S8, która przebiega na pograniczu z dzielnicą Wawer. Co więcej, Targówek stale się rozwija, oferując wiele nowych udogodnień.

  Jest to jedna z dzielnic, która ma zyskać najwięcej na aktualnej rozbudowie II linii warszawskiego metra. To właśnie na terenie Targówka do dyspozycji mieszkańców ma być dostępnych w sumie 5 stacji metra: Targówek, Trocka, Zacisze, Kondratowicza oraz Bródno. W przyszłości planowana jest dalsza rozbudowa i stworzenie III linii metra, która pozwoli mieszkańcom Targówka na jeszcze szybszy transport do pozostałych części Warszawy.

  Na obszarze dzielnicy dostępna jest także stacja Kolei Mazowieckiej: Warszawa Zacisze Wilno, która umożliwia szybki dojazd do centrum miasta oraz pobliskich miejscowości. Jest to ważny i nowoczesny obiekt, który stanowi atrakcyjny punkt, mający wpływ na rozwój pobliskiego obszaru. To przekłada się na liczne lokalne inwestycje deweloperów nieruchomości. Jedną z największych inwestycji jest Osiedle Wilno Dom Development z nowymi mieszkaniami na sprzedaż. Osiedle Wilno to również przykład popularnych w Warszawie, niezależnych osiedli, które na swoim obszarze skupiają wiele punktów usługowych dostosowanych do potrzeb mieszkańców.

  Targówek posiada również dobrze rozbudowany rynek wtórny, którego oferty nieruchomości przeważają w północno-zachodniej części dzielnicy. Dotyczy to przede wszystkim Bródna i Targówka Mieszkaniowego. W tej części dzielnicy dominuje wyższa zabudowa z różnorodnymi osiedlami mieszkaniowymi. Targówek z pewnością ma wiele do zaoferowania dla osób poszukujących mieszkania na sprzedaż w Warszawie.

  Szeroka rozbudowana oferta usługowa

  Targówek to częsty cel zakupowy mieszkańców pobliskich miejscowości, jak Ząbki, Marki, czy Zielonka oraz innych dzielnic. Znajdziemy tu bowiem liczne centra handlowe oraz pełnokompleksowy Park Handlowy Targówek, oferujący dostęp m.in do Decathlonu czy sklepu IKEA. Mieszkańcy Targówka mogą pochwalić się również pewnymi udogodnieniami, których brakuje w innych dzielnicach Warszawy. Jednym z nich są Działki Ogrodowe. To właśnie na Targówku znajduje się najwięcej Rodzinnych Ogródków Działkowych w Warszawie.

  Do dyspozycji mieszkańców dostępne są również ośrodki rekreacyjne. Oprócz kompleksowych Ośrodków Sportu i Rekreacji znajdziemy tu baseny, hale sportowe, boiska, bieżnie oraz stajnię, ale również obiekty codziennego użytku. W wolnym czasie mieszkańcy mogą wybrać się do Lasu i Parku Bródnowskiego, nad Zalew Bardowskiego z wieżą widokową, piesze lub rowerowe wycieczki wzdłuż kanału Bródnowskiego lub odwiedzić klimatyczny Spacerniak na Utracie. To wszystko sprawia, że Targówek to doskonałe miejsce do zamieszkania, gdzie warto sprawdzić rozbudowaną ofertę mieszkań na sprzedaż. 


  Spodobał Ci się Targówek? Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w tej warszawskiej dzielnicy? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż na portalu GetHome i znajdź mieszkanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

  Polecane lokalizacje