Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Warszawa, Targówek

  - 673 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 436 mieszkań na sprzedaż na Targówku

  Rynek wtórny - 234 mieszkania na sprzedaż na Targówku

  Mieszkania na Targówku - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania na Targówku kawalerki:

  Na Targówku jest 67 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 581 425 zł

  Średni metraż kawalerek to 35 m2

  Mieszkania na Targówku dwupokojowe:

  Na Targówku są 253 oferty mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 646 960 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 41 m2

  Mieszkania na Targówku trzypokojowe:

  Na Targówku jest 266 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 873 662 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 60 m2

  Mieszkania na Targówku czteropokojowe:

  Na Targówku są 73 oferty mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 1 159 981 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 76 m2

  Mieszkania bezpośrednio na Targówku - oferty deweloperów

   - 436 ogłoszeń

  Mieszkania używane na Targówku - oferty agencji nieruchomości

   - 234 ogłoszenia
  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym - Targówek

  Targówek to jedna z 18 dzielnic stołecznego miasta Warszawy, położona w prawobrzeżnej części miasta. Dzielnica dzieli się na dwie części: mieszkalną i przemysłową. W części mieszkalnej wyróżnia się takie obszary, jak: Bródno, Zacisze oraz Targówek Mieszkaniowy. Mieszkania na sprzedaż znajdziemy również na terenie osiedla Elsnerów i Targówka Fabrycznego, ale w znacznie mniejszych ilościach.

  Targówek, dzięki położeniu na obrzeżach stołecznego miasta oferuje relatywnie niższe ceny gruntów oraz dogodne warunki mieszkalne, które przyciągają zarówno deweloperów, jak i nowych mieszkańców.

  Targówek określany jest często jako wschodnia sypialnia Warszawy. Jest to bowiem bardzo dobrze skomunikowana dzielnica z centrum miasta, która oferuje świetne warunki mieszkalne. To właśnie sprawia, że ludzie decydują się na codzienne życie w spokojnej dzielnicy, zamiast zatłoczonego centrum. Dodatkowo, Targówek posiada bardzo dobre połączenie z innymi miastami, dzięki trasie S8, która przebiega na pograniczu z dzielnicą Wawer. Co więcej, Targówek stale się rozwija, oferując wiele nowych udogodnień.

  Jest to jedna z dzielnic, która ma zyskać najwięcej na aktualnej rozbudowie II linii warszawskiego metra. To właśnie na terenie Targówka do dyspozycji mieszkańców ma być dostępnych w sumie 5 stacji metra: Targówek, Trocka, Zacisze, Kondratowicza oraz Bródno. W przyszłości planowana jest dalsza rozbudowa i stworzenie III linii metra, która pozwoli mieszkańcom Targówka na jeszcze szybszy transport do pozostałych części Warszawy.

  Targówek posiada również dobrze rozbudowany rynek wtórny, którego oferty nieruchomości przeważają w północno-zachodniej części dzielnicy. Dotyczy to przede wszystkim Bródna i Targówka Mieszkaniowego. W tej części dzielnicy dominuje wyższa zabudowa z różnorodnymi osiedlami mieszkaniowymi. Targówek z pewnością ma wiele do zaoferowania dla osób poszukujących mieszkania w Warszawie.

  Targówek to częsty cel zakupowy mieszkańców pobliskich miejscowości, jak Ząbki, Marki, czy Zielonka oraz innych dzielnic. Znajdziemy tu bowiem liczne centra handlowe oraz pełnokompleksowy Park Handlowy Targówek, oferujący dostęp m.in do Decathlonu czy sklepu IKEA. Mieszkańcy Targówka mogą pochwalić się również pewnymi udogodnieniami, których brakuje w innych dzielnicach Warszawy. Jednym z nich są Działki Ogrodowe. To właśnie na Targówku znajduje się najwięcej Rodzinnych Ogródków Działkowych w Warszawie.

  Do dyspozycji mieszkańców dostępne są również ośrodki rekreacyjne. Oprócz kompleksowych Ośrodków Sportu i Rekreacji znajdziemy tu baseny, hale sportowe, boiska, bieżnie oraz stajnię, ale również obiekty codziennego użytku. W wolnym czasie mieszkańcy mogą wybrać się do Lasu i Parku Bródnowskiego, nad Zalew Bardowskiego z wieżą widokową, piesze lub rowerowe wycieczki wzdłuż kanału Bródnowskiego lub odwiedzić klimatyczny Spacerniak na Utracie. To wszystko sprawia, że Targówek to doskonałe miejsce do zamieszkania, gdzie warto sprawdzić rozbudowaną ofertę mieszkań. 

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: