Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój Warszawa Mokotów, 27,10 m2, parter

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Warszawa, Mokotów, Siekierki, ul. Marzycieli

529 523

19 539 /m2

Kawalerka z 20 metrowym ogródkiem
Kawalerka z 20 metrowym ogródkiem

Główne cechy mieszkania

Cena

529 523 zł

Liczba pokoi

1

Powierzchnia

27,10 m2

Cena za m2

19 539 zł

Piętro

0

Dostępne od

2026-10-31

Opis nieruchomości o powierzchni 27,10 m2

Kawalerka z 20 metrowym ogródkiem

Nie pobieram wynagrodzenia od strony kupującej

Dom, który Cię rozumie. Odkryj nowy wymiar życia na Mokotowie

Wyobraź sobie poranek, w którym nic nie musisz, a wszystko możesz.

Budzi Cię cisza ogrodów i światło, które rozlewa się po Twoim mieszkaniu dzięki panoramicznym oknom. Nie słyszysz szumu wielkiego miasta, choć wiesz, że jego serce bije tuż za rogiem. To jest moment, w którym dociera do Ciebie, że to miejsce, to nie tylko adres. To Twoja nowa definicja wolności.

Technologia, która kłania się przed Tobą
Wracasz z porannego joggingu albo z naręczem zakupów. Zapomnij o nerwowym przeszukiwaniu kieszeni w poszukiwaniu kluczy czy pilota do garażu. Dzięki aplikacji BlueBolt Twój dom Cię rozpoznaje. Furtka otwiera się z gracją, gdy tylko się zbliżysz, a winda, jakby czytała w Twoich myślach, już na Ciebie czeka, by bez słowa zabrać Cię dokładnie na Twoje piętro. To subtelny luksus, który sprawia, że prozaiczne czynności stają się czystą przyjemnością. Tutaj technologia nie przytłacza, ona Ci służy, oddając Ci to, co najcenniejsze: Twoje minuty i spokój ducha.

Ogród, w którym rosną relacje
Kiedy przekraczasz próg domu, Twoja przestrzeń życiowa wcale się nie kończy. Ona dopiero się otwiera. Wyjdź na zewnątrz i wybierz swój rytm:

  • Jeśli potrzebujesz wyciszenia, czeka na Ciebie Strefa Relaksu. Wyobraź sobie popołudnie w cieniu drzew, gdzie jedynym Twoim zadaniem jest dokończenie ulubionej lektury.