Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Warszawa Praga-Południe, 47 m2, 10 piętro

Oferta sprzedaży od K3 Nieruchomości

Warszawa, Praga-Południe, Saska Kępa, ul. Międzynarodowa

830 000

17 659 /m2

Zamieszkaj przy parku skaryszewskim | piękny widok
Zamieszkaj przy parku skaryszewskim | piękny widok

Główne cechy mieszkania

Cena

830 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

47 m2

Cena za m2

17 659 zł

Piętro

10

Dostępne od

2026-04-27

Opis nieruchomości o powierzchni 47 m2

Zamieszkaj przy parku skaryszewskim | piękny widok

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z panoramą Warszawy
To mieszkanie robi wrażenie już od pierwszej chwili - z okien i balkonu rozpościera się widok na centrum Warszawy, w tym Pałac Kultury i Nauki oraz Stadion Narodowy.

Nieruchomość jest doskonale doświetlona dzięki korzystnej ekspozycji okien. Naturalne światło towarzyszy tu przez cały dzień, tworząc przyjemną, ciepłą atmosferę.

Funkcjonalny układ z potencjałem
Na powierzchni 46,5 m² zaprojektowano:
- przestronny salon (15 m²),
- przytulną sypialnię (8 m²),
- jadalnię (6 m²) - pierwotnie osobny pokój,
- widną kuchnię (6 m²),
- łazienkę (5 m²),
- przedpokój (5,5 m²).

Ważne modernizacje
W 2020 roku wykonano kluczowe prace:
- wymiana instalacji elektrycznej,
- nowe okna PCV,
- nowe grzejniki.

To solidna baza do dalszej aranżacji bez konieczności kosztownych inwestycji.

Komfort i bezpieczeństwo
- 10. piętro w budynku z windą (2 windy),
- monitoring w budynku i na zewnątrz,
- drzwi antywłamaniowe,
- światłowód,
- dodatkowa przestrzeń: piwnica (6 m²), schowek (2 m²) oraz wydzielony przedpokój.

Lokalizacja - Saska Kępa
Jedna z najbardziej klimatycznych części Warszawy:
- tylko 15 minut do centrum,
- 7 minut do Ronda Wiatraczna,
- w pobliżu Park Skaryszewski - idealny na spacery i rekreację,
- bogata infrastruktura: sklepy, restauracje, bary mleczne, szkoły, przychodnie, apteka, place zabaw.

Wyposażenie gotowe do użytku