Rodzaj
  Wszystkie
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  1. Nieruchomości
  2. Na sprzedaż
  3. Mazowieckie
  4. Warszawa

  Mieszkania na sprzedaż - Praga-Południe - 1 756 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 1 456 mieszkań na sprzedaż na Pradze-Południe

  Rynek wtórny - 302 mieszkania na sprzedaż na Pradze-Południe

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania na Pradze-Południe - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania na Pradze-Południe kawalerki:

  Na Pradze-Południe jest 335 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 360 292 zł

  Średni metraż kawalerek to 26 m2

  Mieszkania na Pradze-Południe dwupokojowe:

  Na Pradze-Południe są 753 oferty mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 480 484 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 40 m2

  Mieszkania na Pradze-Południe trzypokojowe:

  Na Pradze-Południe są 464 oferty mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 605 991 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 62 m2

  Mieszkania na Pradze-Południe czteropokojowe:

  Na Pradze-Południe jest 160 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 856 240 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 88 m2

  Mieszkania bezpośrednio na Pradze-Południe - oferty deweloperów

   - 1 456 ogłoszeń

  Mieszkania używane na Pradze-Południe - oferty agencji nieruchomości

   - 302 ogłoszenia
  Mieszkanie
  4 pokoje83,60 m2

  940 800

  11 253 zł/m2

  Warszawa, Praga-Południe, Gocław, Jana Nowaka-Jeziorańskiego

  Nowe mieszkanie
  4 pokoje87,30 m2

  Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Grochowska 316

  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż Praga-Południe 

  Praga-Południe to jedna z warszawskich dzielnic, która znajduje się na prawym brzegu Wisły. Zamieszkiwana jest przez ponad 180 tys. ludzi. Dynamika Pragi wyczuwalna jest na każdym kroku, tu historia przeplata się z tym, co stylowe i nowoczesne. Częścią willową dzielnicy jest Saska Kępa. Mieszkańców jak i inwestorów przyciąga ciekawa architektura. W pobliżu znajduje się Park Skaryszewski z Jeziorkiem Kamionkowskim. Liczne punkty handlowo-usługowe, bliskość centrum Warszawy oraz strefy zieleni, stanowią szczególną atrakcję. Praga-Południe coraz bardziej zyskuje na znaczeniu, stając się idealną lokalizacją pod zakup nieruchomości. Warto zwrócić uwagę na niezwykle bogatą i barwną historię dzielnicy. Zabudowa na Pradze Południe została zniszczona w trakcie II Wojny Światowej, jednak w dużej mierze została ona odbudowana. Już od XV wieku tereny dzisiejszej Pragi-Południe były zamieszkiwane, a pierwsze osady znajdowały się m.in. na Grochowie oraz Gocławiu. W pobliżu mieści się rezerwat krajobrazowo-historyczny Olszynka Grochowska - utożsamiana z nazwą dzielnicy - Grochów

  Mieszkania na sprzedaż - Praga-Południe z bogatą ofertą

  Zarówno nowo powstające inwestycje na Pradze-Południe, jak i nieruchomości pochodzące z rynku wtórnego, charakteryzują się dużą różnorodnością. Dzielnica ta od kilku lat cieszy, się ogromnym zainteresowaniem inwestorów, a także młodych rodzin szukających pierwszego mieszkania. Dla klientów szukających, kameralnych inwestycji w otoczeniu terenów zielonych - mieszkanie na sprzedaż na Pradze-Południe będzie idealnym wyborem. 

  Wszystkie mieszkania na sprzedaż cechuje wysoka jakość wykończenia oraz coraz nowocześniejsze  budownictwo z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Atutem nieruchomości w tej dzielnicy jest szczególna dbałość o detale. Nowe mieszkania na Pradze-Południe to zarówno kawalerki, jak i lokale 2-, 3-, a nawet 4-pokojowe.

  Dzielnica dysponuje także solidnym zapleczem w postaci mieszkań i pokoi do wynajęcia dla studentów. Atrakcyjną lokalizacją w ostatnim czasie dla młodych małżeństw z dziećmi stał się Gocław. Dla klientów poszukujących wyższych standardów prestiżową lokalizacją stał się Grochów, gdzie pojawia się coraz więcej inwestycji w niskiej zabudowie. Ciekawą propozycją mogą być również apartamenty na Saskiej Kępie m.in. na ulicy Finlandzkiej. Pragę-Południe cechuje bardzo dobry dojazd do Śródmieścia, sprawna komunikacja miejska, spokój i brak hałasu. Dla potencjalnych klientów poszukujących mieszkania na sprzedaż na Pradze-Południe liczy się bogata i różnorodna infrastruktura. 


  Warszawska Praga-Południe z dużym zainteresowaniem

  Można stwierdzić, że Praga Południe to dzielnica dla każdego. Satysfakcję z życia znajdą tu osoby zarówno pragnące odpoczynku, relaksu po ciężkim dniu w pracy, jak i te które lubią spędzać czas towarzysko. Idealnym miejscem do tego typu spotkań jest ulica Francuska i jej okolice oraz Mińska 25. Dużym atutem są konkurencyjne ceny, które sprawiają, że lokalizacja jest atrakcyjniejsza i zachęcająca do szukania mieszkania na sprzedaż właśnie na Pradze-Południe.

   

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w stolicy? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż na warszawskiej Pradze-Południe na portalu GetHome i znajdź mieszkania idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

   

   

  Polecane lokalizacje