Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Warszawa Praga-Południe, 47,95 m2, 4 piętro

Oferta sprzedaży od Top Brokers

Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Mińska

950 000

19 812 /m2

Stylowe 2 pokoje z aneksem kuchennym, parking
Stylowe 2 pokoje z aneksem kuchennym, parking

Główne cechy mieszkania

Cena

950 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

47,95 m2

Cena za m2

19 812 zł

Piętro

4

Opis nieruchomości o powierzchni 47,95 m2

Stylowe 2 pokoje z aneksem kuchennym, parking

Do kupienia dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 47,95m2, piętro 4/5 z windą, w budynku z 2021r., Praga-Południe Kamionek.

Gotowe do wprowadzenia się po ewentualnym odświeżeniu, dostępne z meblami lub bez. Idealne dla singla/singielki lub pary, także jako gotowiec inwestycyjny pod wynajem.

Mieszkanie to:
* salon 23m2 z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon: kanapa, stolik kawowy, TV, szafka RTV, regały, klimatyzacja;
* aneks kuchenny: płyta indukcyjna, piekarnik, okap, lodówka, zmywarka, szafki;
* sypialnia 12m2 z garderobą: łóżko, szafa, klimatyzacja;
* łazienka 5m2: wc, wanna, umywalka, pralka, szafki, lustro;
* przedpokój 8m2: szafa;
* balkon 3m2.

Miejsce parkingowe zewnętrzne na zamkniętym parkingu obowiązkowe, dodatkowo płatne 35 tys. zł. 

Czynsz administracyjny 495 zł.

Wysokość pomieszczeń 2,7m.

W budynku rowerownia dostępna dla mieszkańców. Nowoczesne, stylowe osiedle. 

Wygodna lokalizacja, blisko liczne sklepy i punkty usługowe, poczta, apteka, przedszkole, szkoła podstawowa. Świetny dostęp do komunikacji miejskiej, tylko 3 min. pieszo do przystanków autobusowych, 7 min. pieszo do przystanków tramwajowych, 8 min pieszo do dworca kolejowego Warszawa Wschodnia, dwa przystanki tramwajem do metra Stadion Narodowy(M2), w przyszłości 8 min. pieszo do metra Mińska (linia M3 - oddanie planowane w 2031 roku). W pieszej odległości popularny Park Skaryszewski.

Mieszkanie to lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, jest założona księga wieczysta, grunty uregulowane (własność). Brak jakichkolwiek obciążeń w księdze wieczystej do transakcji, tylko jeden właściciel, możliwa szybka sprzedaż. Mieszkanie jest dostępne za gotówkę lub na kredyt, który bezpłatnie możemy uzyskać.