Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Warszawa Bemowo, 51,90 m2, 4 piętro

Oferta sprzedaży od Pure Estates

Warszawa, Bemowo, Fort Bema, ul. Obrońców Tobruku

949 000

18 285 /m2

2 pokoje | loggia | miejsce w garażu | park
2 pokoje | loggia | miejsce w garażu | park

Główne cechy mieszkania

Cena

949 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

51,90 m2

Cena za m2

18 285 zł

Piętro

4

Opis nieruchomości o powierzchni 51,90 m2

2 pokoje | loggia | miejsce w garażu | park

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Obrońców Tobruku przy Fortach Bema.

Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku.

Na powierzchnię 51,90m2 :

- salon z otwartą kuchnią 25m2 z wyjściem na balkon
- sypialnia 12,5m2 z szafą z wyjściem na balkon
- łazienka 4,5m2 z WC i kabiną prysznicową
- garderoba oraz hall 10m2

Komfortowe, ciche, z dużymi oknami i widokiem na zieleń Fortu Bema mieszkanie. Jest wyposażone w energooszczędne AGD firmy Siemens (lodówka z zamrażarką, pralka, zmywarka, piekarnik z mikrofalą, okap), a w łazience dodatkowe nagłośnienie połączone z TV. Blaty kamienne w kuchni, panele drewniane w sypialni, płytki (gres włoski) w pozostałej części mieszkania.

Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe blisko windy w cenie dodatkowej 50000 PLN.

Dodatkowym atutem jest możliwość spacerowania, czy uprawniania sportów (jogging, bieganie, rower) zaraz za ogrodzeniem tego strzeżonego osiedla na Fortach Bema. Minuty zajmie odprowadzenie dziecka do przedszkola, przejście na bardzo duży plac zabaw, wypad na basen, czy na trening na jednym z dwóch boisk piłkarskich. Do mieszkania przynależy również udział w osiedlowym parku (2ha) dla mieszkańców z placami zabaw, siłownią, a latem z leżakami i hamakami.

Okolica : osiedle świetnie skomunikowane z centrum (ul. Powązkowska) oraz łatwym wyjazdem w różne strony (trasa S8), przystanek autobusowy przy osiedlu, a staja Metra przy ul. Księcia Janusza. ścieżki rowerowe prowadzące w różnych kierunkach, sklepy spożywcze (Lidl, Biedronka, Carrefour) w bliskiej odległości, Bemowski Ośrodek sportu (basen) - piechotą 3 minuty