Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Warszawa Białołęka, 62,70 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od EMMERSON ZARZĄDZANIE SP.Z.O.O.

Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Odkryta

800 000

12 759 /m2

Odkryta, 3 pokoje, miejsce parkingowe
Odkryta, 3 pokoje, miejsce parkingowe

Główne cechy mieszkania

Cena

800 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

62,70 m2

Cena za m2

12 759 zł

Piętro

3

Dostępne od

2026-04-28

Odl. od centrum

12,5 km

Opis nieruchomości o powierzchni 62,70 m2

Odkryta, 3 pokoje, miejsce parkingowe

3 pokoje z miejscem parkingowym za mniej niż 850 tys. zł - to naprawdę ŚWIETNA cena.

/Cena mieszkania 800 tys zł i miejsce parkingowe 49 tys zł./

WINDA, niski kameralny budynek.
Miejsce parkingowe /na osobnej księdze wieczystej / tuż przy wejściu do budynku.

Osiedle DOM DEVELOPMENT wybudowane w 2001 roku. Ogrodzone, strzeżone, ochrona na wjeździe przy bramie.
PIĘKNY plac zabaw dla dzieci.

Na powierzchnię 62,70m2 składa się:

- salon z aneksem kuchennym 29,76 m² (ekspozycja północna) z wyjściem na balkon 8,0m²

- sypialnia 12,71 m² (ekspozycja północno-wschodnia)

- sypialnia 8,94 m² (ekspozycja wschodnia)

- łazienka 3,95 m²

- komunikacja 1,87 m²

- garderoba 2,43 m²

- hol 3,04 m²
Czynsz 912 zł /zwroty co roku około 1500zł/

Komórka lokatorska na piętrze / współdzielna z innymi mieszkaniami na piętrze/

Infrastruktura - supermarket Lidl, Rossman, Żabka w zasięgu krótkiego spaceru.
Przystanki autobusowe przy osiedlu. Tramwaje około 800m od osiedla.

Wszelkie informacje dotyczące nieruchomości zamieszczone przez Emmerson nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy najwyższej staranności, aby przedmiotowe informacje były zaprezentowane możliwe najbardziej szczegółowo i wyczerpująco, jednak wobec faktu, że pochodzą one od innych osób, Emmerson nie ponosi odpowiedzialności za ich szczegółowość i dokładność.