Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje Warszawa Ursus, 59,72 m2, parter

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Posag 7 Panien

811 699

13 591 /m2

Dla rodziny|3sypialnie|2 balkony|blisko pkp metro
Dla rodziny|3sypialnie|2 balkony|blisko pkp metro

Główne cechy mieszkania

Cena

811 699 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

59,72 m2

Cena za m2

13 591 zł

Piętro

0

Opis nieruchomości o powierzchni 59,72 m2

Dla rodziny|3sypialnie|2 balkony|blisko pkp metro

4 pokoje|2 łazienki| 2 ogródki| Warszawa Ursus| blisko PKP|  dla rodziny| inwestycyjnie

Na sprzedaż funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie 59,72m, w nowoczesnej, świetnie skomunikowanej, rozwijającej się dzielnicy Warszawy. To nowoczesna inwestycja o wysokim standardzie z pełną infrastrukturą w pobliżu szkół, przedszkoli, parku, 3 stacji PKP, centrum handlowego. Gotowe jeszcze w tym roku.

Jedno z ostatnich w takim rozkładzie.

Kupujący nie płaci prowizji !!

Najważniejsze informacje 

  • powierzchnia: 59.72

  • liczba pokoi: 4

  • pietro: 0

  • ogródek: 2

  • cena: 811 699 zł

Układ pomieszczeń

  • salon z aneksem kuchennym

  • 3 sypialnie

  • łazienka

  • toaleta

  • 2 ogródki

Możliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej.  W ofercie komórki lokatorskie i boksy 

Funkcjonalny układ mieszkania obejmuje 3 oddzielne, jasne pokoje oraz 2 łazienki, dzięki czemu idealnie sprawdzi się dla rodziny z dziećmi. Wnętrze daje szerokie możliwości aranżacyjne i łatwo dopasować je do indywidualnych potrzeb — można urządzić sypialnie, gabinet czy garderobę.

Dodatkowym atutem są dwa ogródki, które umożliwiają stworzenie prywatnej strefy wypoczynku na świeżym powietrzu. Rozwiązanie to podnosi komfort codziennego życia oraz zwiększa wartość nieruchomości.

Lokalizacja
Świetnie skomunikowana inwestycja z bezpośrednim dostępem do wszelkich udogodnień. Wszystko co potrzebujesz w zasięgu spaceru.