Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ursus

  - 871 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 653 mieszkania na sprzedaż na Ursusie

  Rynek wtórny - 218 mieszkań na sprzedaż na Ursusie

  Mieszkania na Ursusie - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania na Ursusie kawalerki:

  Na Ursusie jest 20 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 515 856 zł

  Średni metraż kawalerek to 30 m2

  Mieszkania na Ursusie dwupokojowe:

  Na Ursusie są 353 oferty mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 668 525 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 43 m2

  Mieszkania na Ursusie trzypokojowe:

  Na Ursusie jest 400 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 861 159 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 61 m2

  Mieszkania na Ursusie czteropokojowe:

  Na Ursusie są 94 oferty mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 1 091 247 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 80 m2

  Mieszkania bezpośrednio na Ursusie - oferty deweloperów

   - 653 ogłoszenia

  Mieszkania używane na Ursusie - oferty agencji nieruchomości

   - 218 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Ursusie

  Ursus to jedna z 18 dzielnic Warszawy, choć w przeszłości tworzył on odrębne miasto. Leży w lewobrzeżnej części miasta i tworzy jego granicę, sąsiadując z Piastowem, Ożarowem Mazowieckim oraz gminą Michałowice. Sama dzielnica dzieli się natomiast na 5 obszarów: Skorosze, Czechowice, Niedźwiadek, Gołąbki oraz Szamoty. Ursus, choć należy do najmniejszych warszawskich dzielnic (niecałe 10 km²), jest miejscem, które szybko się rozwija. Wraz z nowymi osiedlami powstają też nowe parki, punkty usługowe i handlowe, a także placówki edukacyjne. Czy warto zamieszkać w tej okolicy? Jak wygląda tutejszy rynek nieruchomości?

  Warszawski Ursus - jak się tutaj żyje?

  Ursus przez długi czas był terenem przemysłowym. W roku 1923 otwarto tutaj słynną fabrykę Zakładów Mechanicznych „Ursus”, co sprawiło, że Czechowice (wtedy jeszcze jako odrębna wieś) stały się osiedlem przyfabrycznym. Z biegiem lat okoliczne wsie coraz bardziej się rozwijały, utworzyły jedno miasto - początkowo o nazwie Czechowice, później zmienioną na Ursus, by ostatecznie zostać przyłączone do miasta Warszawa i stać się jego odrębną dzielnicą. Przez długi czas część Ursusa pozostawała niezamieszkana, a tereny zajmowały dawne fabryki. Od kilku lat w dzielnicy pojawia się wiele nowych inwestycji, a Ursus przeżywa swój rozkwit. Obecnie nie brakuje tu niczego, co na co dzień potrzebne jest mieszkańcom. Na terenie Ursusa znajdują się trzy parki: Czechowicki, Hassów i Achera, pływalnie i liczne place zabaw, a także szkoły i przedszkola. Największe obiekty handlowe to CH Skorosze i Factory Ursus. W dzielnicy znajdują się trzy stacje kolejowe: Ursus, Ursus-Niedźwiadek oraz Gołąbki. Ponadto kursuje kilkanaście linii autobusowych, które łączą dzielnicę z innymi częściami miasta.

  Ursus - czy warto kupić tu nieruchomość?

  W Ursusie znajdziemy wiele ofert nieruchomości. Mieszkania w tej dzielnicy są dostępne zarówno na rynku wtórnym, jak i na rynku pierwotnym. Szczególnie te drugie cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a nowe inwestycje powstają w błyskawicznym tempie. Zakup nieruchomości w Ursusie to świetny pomysł dla osób, które cenią sobie życie w mieście, nie będąc jednocześnie w jego centrum. Ursus jest stosunkowo spokojny, przy czym spełnia wszystkie podstawowe potrzeby mieszkańców. Co więcej, jest to jedna z tańszych dzielnic Warszawy, co nie jest bez znaczenia dla ogromnego zainteresowania dla tutejszego rynku nieruchomości. Mieszkania w Ursusie z rynku pierwotnego to zarówno kompaktowe kawalerki, jak i większe, 3- czy 4-pokojowe mieszkania. Nowe inwestycje skupiają się na komforcie mieszkańców, zwracając przy tym szczególną uwagę na aspekt wizualny osiedli. Wśród mieszkań z rynku wtórnego znajdziemy z kolei cały przekrój ofert - najwięcej nieruchomości dostępnych jest na Skoroszach i Niedźwiadku.

   

   

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: