Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Warszawa Ursus, 61,65 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od HomeAlly

Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Posag 7 Panien

1 040 000

16 869 /m2

3 pokoje z pralnią/garderobą na ursusie
3 pokoje z pralnią/garderobą na ursusie

Główne cechy mieszkania

Cena

1 040 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

61,65 m2

Cena za m2

16 869 zł

Piętro

2

Dostępne od

2026-05-31

Odl. od centrum

9,4 km

Opis nieruchomości o powierzchni 61,65 m2

3 pokoje z pralnią/garderobą na ursusie

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Ursus, ul. Posag 7 Panien.

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, ciche i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 61,65 m², położone na 2 piętrze w nowoczesnym, 7-piętrowym budynku z windą. 
Rok budowy: 2021

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o detale i spójną estetykę - gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów. W mieszkaniu pozostają wszystkie meble.

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Mieszkanie urządzone w nowoczesnym, eleganckim stylu z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Dominują jasne, neutralne kolory, które optycznie powiększają przestrzeń i nadają jej lekkości.

Standard wykończenia:
- zabudowa kuchenna wykonana na wymiar, z funkcjonalnym układem i miejscem do przechowywania,
- klimatyzacja w salonie,
-  starannie dobrane oświetlenie podkreślające charakter wnętrza,
-  liczne szafy i zabudowy zapewniają wygodę i porządek,
-  wydzielona pralnia/garderoba zwiększająca funkcjonalność mieszkania
- na podłogach deska
- wyjątkowa dbałość o detale buduje elegancki i ponadczasowy klimat wnętrza.

Mieszkanie o powierzchni 61,65 m2 składa się z:
- przestronnego, klimatyzowanego salonu z kuchnią 26,27 m2,
- sypialni 8,69 m2,
- drugiej sypialni/gabinetu 8,50 m2
- przedpokoju 9,77 m2,
- łazienki 4,50 m2,
- pralni/garderoby 1,40 m2.

Ogromnym atutem nieruchomości jest przestronna loggia o powierzchni aż 13,22 m². Dzięki swojej wielkości loggia stanowi naturalne przedłużenie salonu i znacząco podnosi komfort użytkowania mieszkania.