Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój Warszawa Bielany, 24,50 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Tekton Property

Warszawa, Bielany, Wrzeciono, ul. Wrzeciono

500 000

20 408 /m2

Kawalerka idealna na start lub pod inwestycję!
Kawalerka idealna na start lub pod inwestycję!

Główne cechy mieszkania

Cena

500 000 zł

Liczba pokoi

1

Powierzchnia

24,50 m2

Cena za m2

20 408 zł

Piętro

1

Dostępne od

2026-05-19

Opis nieruchomości o powierzchni 24,50 m2

Kawalerka idealna na start lub pod inwestycję!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania 1-pokojowego położonego na warszawskich Bielanach — jednej z najbardziej zielonych i najlepiej skomunikowanych dzielnic stolicy. To doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących swojego pierwszego mieszkania, jak i dla inwestorów szukających nieruchomości pod wynajem w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie posiada praktyczny i ustawny układ, który zapewnia wygodę codziennego użytkowania oraz możliwość komfortowej aranżacji przestrzeni. 

Najważniejsze atuty:

  • Funkcjonalny i ustawny układ mieszkania
  • Świetna lokalizacja na zielonych Bielanach
  • Doskonała komunikacja z centrum Warszawy
  • Bliskość metra, tramwajów i autobusów
  • Niski czynsz administracyjny — około 400 zł
  • Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem
  • Pełna infrastruktura handlowo-usługowa w najbliższej okolicy

Mieszkanie składa się z:
- Przestronnego Pokoju Dziennego,
- Kuchni,
- Łazienki,
- Przedpokoju.

Budynek:
Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku o dobrym stanie technicznym. Przed budynkiem dostępne są ogólnodostępne miejsca parkingowe dla mieszkańców oraz gości. Dodatkowym atutem jest niski czynsz administracyjny wynoszący około 400 zł miesięcznie. Forma własności umożliwia zakup nieruchomości również przy wykorzystaniu kredytu hipotecznego.

Lokalizacja:
Bielany to dzielnica ceniona za dużą ilość zieleni, spokojny charakter oraz bardzo dobrą komunikację z pozostałymi częściami Warszawy. Dojazd do centrum miasta zajmuje około 20-25 minut zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. W najbliższej okolicy znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, stacje metra Wawrzyszew oraz Młociny, Galeria Młociny, uczelnie wyższe, sklepy, restauracje, punkty usługowe oraz liczne tereny zielone, w tym Las Bielański i Park Olszyna.