Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Warszawa Mokotów, 37,54 m2, 8 piętro

Oferta sprzedaży od Pure Estates

Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Zygmunta Modzelewskiego

679 000

18 087 /m2

| 2 pokoje | oddzielna kuchnia | piwnica |
| 2 pokoje | oddzielna kuchnia | piwnica |

Główne cechy mieszkania

Cena

679 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

37,54 m2

Cena za m2

18 087 zł

Piętro

8

Opis nieruchomości o powierzchni 37,54 m2

| 2 pokoje | oddzielna kuchnia | piwnica |

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej: 37,54 m2 zlokalizowane przy ul. Modzelewskiego na warszawskim Mokotowie. Blok wyremontowany, klatka schodowa czysta i zadbana. 

W mieszkaniu wykonano remont, w tym wymieniono instalację elektryczną na miedzianą. Lokal w pełni umeblowany gotowy do wprowadzenia lub wynajmu. 

Rozkład pomieszczeń:

- Salon, 
- Sypialnia, 
- Oddzielna Kuchnia, 
- Łazienka,                         
- Korytarz z szafami w zabudowie, 
- Balkon.

Do mieszkania przynależy piwnica. Budynek wyposażony w windę. 

Przed budynkiem oraz w jego okolicy ogólnodostępne miejsca postojowe. 

Wyjątkowa lokalizacja zapewniająca doskonałą komunikację z Centrum oraz innymi dzielnicami Warszawy. Stacja Metro Wilanowska oddalona o zaledwie ok. 10 minut spacerem, a w najbliższym otoczeniu dostępne są liczne linie autobusowe. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się biznesowe centrum Mokotowa („Mordor”) oraz renomowane centrum handlowe Galeria Mokotów, oferujące szeroką gamę sklepów, restauracji i usług.

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz prezentacji nieruchomości w dogodnym dla Państwa terminie.

Mieszkanie 2 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 37,54 m2

Piętro: 8

Liczba pokoi: 2

Liczba łazienek: 1

Ogrzewanie: Co miejskie