Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Wrocław Fabryczna, 52,37 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Wrocław, Fabryczna, Żerniki

644 151

12 300 /m2

✅3pokoje✅duży taras✅gotowe✅własneco✅fotowoltaika
✅3pokoje✅duży taras✅gotowe✅własneco✅fotowoltaika

Główne cechy mieszkania

Cena

644 151 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

52,37 m2

Cena za m2

12 300 zł

Piętro

1

Dostępne od

2026-03-31

Opis nieruchomości o powierzchni 52,37 m2

✅3pokoje✅duży taras✅gotowe✅własneco✅fotowoltaika

✅Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji!
Bez podatku PCC - oszczędność przy zakupie.
✅Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem z dużym tarasem 52,37m2 w nowoczesnej inwestycji w dzielnicy Fabryczna. Gotowe do odbioru.
Cena: 644 151zł
Powierzchnia: 52,37 m²
Piętro: 1
Liczba pokoi: 3

✅Układ mieszkania:
Powierzchnia: 52,37 m²
• pokój z aneksem kuchennym - 23,87 m²
• pokój - 9,71m²
• pokój - 8,04 m²
• łazienka - 3,82 m²
• przedpokój - 6,62 m²
• taras - 57,06 m²

✅Atuty inwestycji:
✔blisko parku
✔panele słoneczne
✔własne CO - niższe rachunki
✔wysokie pomieszczenia 2,7m- wnętrza jaśniejsze, optycznie większe, lepiej wentylowane
✔bogata infrastruktura: w pobliżu sklepy, restauracje, szkoły, centra medyczne
✔przystanki autobusowe obok inwestycji
✔stacja PKP w pobliżu
✔nowoczesny projekt elewacji porośniętej bluszczem
✔garaż podziemny
✔komórki lokatorskie na piętrach
✔drzwi antywłamaniowe

✅Lokalizacja - Fabryczna
Komunikacja:
przystanek autobusowy - ok. 160 m
stacja PKP - ok. 550 m
centrum Wrocławia / Rynek - ok. 10 km (22 min)
Port lotniczy - 3,5km (6min)

Edukacja:
szkoła podstawowa - ok. 900 m
przedszkole - ok. 1,3 km
żłobek - ok. 4 km

Zakupy i usługi:
Biedronka - ok. 900 m
Stokrotka - ok. 900 m

Rekreacja:
Żernicki Park Sportu i Rekreacji - ok.300 m