Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Wrocław Psie Pole, 56 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od Bernhard i Dworakowski Nieruchomości

Wrocław, Psie Pole, Różanka

727 000

12 982 /m2

Kup i urządzaj bez kompromisów
Kup i urządzaj bez kompromisów

Główne cechy mieszkania

Cena

727 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

56 m2

Cena za m2

12 982 zł

Piętro

3

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 56 m2

Kup i urządzaj bez kompromisów

Biuro Nieruchomości Dworakowski poleca do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie:

3 P okoje | Balkon | Rodzinny układ | Psie Pole Różanka Osiedle Rapsodia ul. Wołowska

Uwaga:)

W cenie mieszkania gotowy, indywidualny , kompleksowy projekt wnętrza stworzony przez renomowane biuro projektowe "Szkicovnia".

W ofercie wykorzystano wizualizacje wnętrza prezentujące możliwy sposób wykończenia i umeblowania nieruchomości.

Szukasz mieszkania, które pomieści Twoją rodzinę bez kompromisów? Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,8 m2 , położone w nowo wybudowanym (2026 r), nowoczesnym budynku przy ul. Wołowskiej we Wrocławiu

To oferta idealna dla osób, które cenią nowoczesne wnętrza oraz doskonałą lokalizację. Okolica oferuje ciszę i spokój, a dojazd do centrum trwa zaledwie kilkanaście minut. Nowoczesna i elegancka architektura nawiązuje do modernizmu lat 20-tych ubiegłego wieku - czasu narodzin “Błękitnej rapsodii” George'a Gershwina.

Dlaczego to mieszkanie to świetny wybór?

To mieszkanie to doskonały wybór dla osób ceniących komfort, funkcjonalny układ oraz świetną lokalizację.

Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.

Przemyślany rozkład pomieszczeń oraz duży potencjał aranżacyjny czynią to mieszkanie wyjątkowo atrakcyjną ofertą.

Opłaty:

Czynsz: 863,09 zł ( woda ciepła, zimna, ogrzewanie, części wspólne, wywóz śmieci)