Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Wrocław, Różanka

  - 30 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 1 mieszkanie na sprzedaż na Różance

  Rynek wtórny - 26 mieszkań na sprzedaż na Różance

  Mieszkania na Różance - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania na Różance kawalerki:

  Na Różance jest 1 oferta kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 529 000 zł

  Średni metraż kawalerek to 29 m2

  Mieszkania na Różance dwupokojowe:

  Na Różance są 4 oferty mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 629 000 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 43 m2

  Mieszkania na Różance trzypokojowe:

  Na Różance jest 17 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 807 353 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 59 m2

  Mieszkania na Różance czteropokojowe:

  Na Różance jest 5 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 918 104 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 76 m2

  Mieszkania bezpośrednio na Różance - oferty deweloperów

   - 1 ogłoszenie

  Mieszkania używane na Różance - oferty agencji nieruchomości

   - 26 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym- wrocławska Różanka

  Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej w południowo-zachodniej Polsce oraz siedzibą władz województwa dolnośląskiego. Zamieszkuje tu ponad 640 tys. osób, a powierzchnia Wrocławia to 292,82 km². Kiedyś miasto było podzielone na 5 dzielnic: Psie Pole, Śródmieście, Stare Miasto, Krzyki, Fabryczna. Obecnie nazwy te pozostają w użyciu, jednak oficjalny podział obejmuje 48 osiedli administracyjnych. Wśród nich Karłowice-Różanka, osiedle graniczące od południa z Odrą. Jego część to Różanka.

  Sama Różanka nie zajmuje dużej powierzchni, jednak w całym osiedlu Karłowice-Różanka mieszka około 35 tys. osób. Oferty nieruchomości zawierają lokale 2-, 3- i 4-pokojowe, jednak przeważają mieszkania z trzema pomieszczeniami, a ich średni metraż to 56 m², co daje najbardziej pożądany metraż wśród par i rodzin z dzieckiem. Mieszkania znajdują się zarówno w starszych blokach, jak i w nowym budownictwie, gdzie kupujący mogą liczyć na udogodnienia jak garaż czy naziemne miejsca postojowe, winda, ogrodzony teren osiedla oraz osiedlowy plac zabaw dla najmłodszych.

  Sam Wrocław to miasto tętniące życiem, jest też jednym z największych ośrodków kulturalnych i intelektualnych w Polsce. Mieszkańcy wolne chwile mogą spędzać w licznych teatrach, kinach, muzeach i galeriach sztuki. Nie brakuje tu klubów muzycznych i pubów, ale też obiektów sportowych, jak na przykład jeden z najpopularniejszych parków wodnych w Europie - Aquapark Wrocław. W mieście jest również wiele uczelni wyższych, a najpopularniejsze z nich to Uniwersytet Wrocławski, Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich, Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta oraz Akademia Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki.

  Z Różanki do centrum Wrocławia można dojechać w około 10-20 minut. Co za tym idzie, mieszkańcy osiedla w zaledwie kilkanaście minut mogą dotrzeć do niektórych uczelni, na wrocławski rynek wraz z szeregiem jego knajp i restauracji, a także na rekreacyjne tereny nad Odrą, gdzie młodsi i starsi mieszkańcy lubią spędzać czas wolny.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: