Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje Wrocław Krzyki, 70,21 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Wrocław, Krzyki, Brochów

702 100

10 000 /m2

⚡gotowe⚡płn-płd⚡blisko centrum⚡t.zielone
⚡gotowe⚡płn-płd⚡blisko centrum⚡t.zielone

Główne cechy mieszkania

Cena

702 100 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

70,21 m2

Cena za m2

10 000 zł

Piętro

1

Dostępne od

2026-06-30

Opis nieruchomości o powierzchni 70,21 m2

⚡gotowe⚡płn-płd⚡blisko centrum⚡t.zielone

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% PCC | Bez Prowizji
GOTOWE 4 - pokojowe mieszkanie | 64,68 m2 | 2 piętro | KLUCZE CZEKAJĄ

Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam oferty w CAŁYM Wrocławiu
I speak ENGLISH FLUENTLY

Ostatnie 3 mieszkania GOTOWE do ODBIORU z dostępem do zieleni i dobrym dojazdem do miasta

✅Atuty inwestycji:

  • Szybki dojazd: Lokalizacja umożliwia sprawny wjazd na Wschodnią Obwodnicę Wrocławia, co skraca czas podróży w obrębie aglomeracji.
  • Miejsca parkingowe: Projekt przewiduje pełną infrastrukturę postojową, oferując stanowiska w garażu podziemnym.
  • Otoczenie: Bliskość parku miejskiego bezpośrednio graniczącego z osiedlem podnosi walory rekreacyjne nieruchomości.

✅Lokalizacja:

  • Kameralna niska zabudowa zapewniająca prywatność i spokojne otoczenie mieszkańców.
  • Bezpośrednie sąsiedztwo parku, które gwarantuje dostęp do terenów rekreacyjnych tuż przy osiedlu.
  • Sprawna komunikacja z centrum dzięki bliskości stacji PKP Wrocław Brochów (przejazd zajmuje 10-15 minut) oraz odległości 7 km dla transportu kołowego.
  • Szybki wyjazd z miasta poprzez dogodny dostęp do Wschodniej Obwodnicy Wrocławia.
  • Rozbudowane zaplecze parkingowe obejmujące stanowiska naziemne oraz miejsca w hali podziemnej.
  • Bliskość placówek edukacyjnych, w tym przedszkola (10 min pieszo) oraz szkoły (12-15 min pieszo).
  • Dostęp do handlu i usług, na który składają się sklepy osiedlowe w zasięgu spaceru oraz markety Lidl i Biedronka oddalone o kilka minut jazdy samochodem.