Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki

  - 2 969 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 1 949 mieszkań na sprzedaż w Krzykach

  Rynek wtórny - 1 052 mieszkania na sprzedaż w Krzykach

  Mieszkania w Krzykach - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w Krzykach kawalerki:

  W Krzykach są 232 oferty kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 583 325 zł

  Średni metraż kawalerek to 35 m2

  Mieszkania w Krzykach dwupokojowe:

  W Krzykach jest 1 028 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 629 415 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 43 m2

  Mieszkania w Krzykach trzypokojowe:

  W Krzykach jest 1 117 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 808 939 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 61 m2

  Mieszkania w Krzykach czteropokojowe:

  W Krzykach jest 485 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 1 023 210 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 84 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Krzykach - oferty deweloperów

   - 1 949 ogłoszeń

  Mieszkania używane w Krzykach - oferty agencji nieruchomości

   - 1 052 ogłoszenia
  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym - Wrocław Krzyki

  Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, która powszechnie wciąż uchodzi za jedną z ważniejszych jednostek administracyjnych stolicy województwa dolnośląskiego. Osiedle rozciąga się od centrum Wrocławia do południowej granicy miasta, zajmując jedną z największych powierzchni wśród wrocławskich osiedli. Krzyki swoimi atutami stale przyciągają nowych mieszkańców, wśród których dużą popularnością cieszą się mieszkania. 

  Na terenie dawnej dzielnicy Krzyki znajdują się liczne osiedla, takie jak: Partynice, Klecina, Borek, Ołtaszyn, Południe, Wojszyce, Brochów, Gaj, Księże Małe, Rakowiec oraz wiele innych. Oprócz wielkości powierzchni, Krzyki wyróżniają się także pod względem liczby mieszkańców. Szacuje się, że teren dawnej dzielnicy we Wrocławiu zamieszkuje obecnie największa liczba osób. Ma to również przełożenie na bardzo rozbudowany rynek nieruchomości, który opiera się na ofertach rynku pierwotnego oraz wtórnego.

  Doskonała komunikacja osiedla Krzyki

  Atrakcyjność osiedla jest bardzo duża przede wszystkim ze względu na położenie, bogatą ofertę usługową i doskonałe połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami miasta. Przez wrocławskie Krzyki przebiega droga krajowa nr 5 i 94, które stanowią ważną część infrastruktury drogowej miasta oraz umożliwiają mieszkańcom szybkie przemieszczanie się również do innych miejscowości. Blisko południowej granicy osiedla znajdują się jedne z najważniejszych punktów komunikacyjnych, czyli węzeł autostradowy Bielany Wrocławskie na A5 oraz węzeł Wrocław Południe na A8.

  Takie położenie przyciąga licznych inwestorów nie tylko na rynku nieruchomości, ale również przedsiębiorców, którzy decydują się otwierać tu nowe firmy i fabryki. Wykorzystują oni doskonałe połączenie komunikacyjne regionu oraz bliskość dużego rynku zbytu. To w konsekwencji stwarza dodatkowe miejsca pracy dla mieszkańców osiedla Krzyki i wpływa na atrakcyjność regionu.

  Warunki życia we wrocławskich Krzykach

  Krzyki są doskonale skomunikowane również z pozostałymi rejonami miasta, dzięki rozwiniętej komunikacji miejskiej MPK Wrocław. Znajdziemy tu wiele pętli autobusowych oraz tramwajowych, które umożliwiają szybki i bezpośredni transport po całym Wrocławiu. Co więcej, na terenie osiedla Krzyki znajduje się nowoczesny dworzec kolejowy Wrocław Główny, który jest najważniejszym punktem kolei w całej stolicy województwa dolnośląskiego. Posiada on połączenia z zagranicznymi miastami oraz umożliwia transport towarów.

  Kolejnym atutem osiedla Krzyki jest bardzo szeroko rozbudowana oferta usług dla mieszkańców. Znajdziemy tu renomowane szkoły oraz uczelnie wyższe. W Krzykach znajduje się 10 placówek szpitalnych, m.in.: Szpital Specjalistyczny im. A Falkiewicza czy Dolnośląskie Centrum Onkologii. Mieszkańcy do dyspozycji mają również ponad 10 przychodni zdrowotnych.

  W Krzykach się także tu jedno z większych centrów handlowych - Wrocławskie Arkady, które ma powierzchnię ponad 30 tysięcy m2. Mieszkańcy mogą korzystać również z licznych punktów sportowo-rekreacyjnych, a na atrakcyjność osiedla mają wpływ liczne tereny zielone. To wszystko sprawia, że zainteresowanie rynkiem nieruchomości w tym regionie jest wyjątkowo duże, a szczególną popularnością cieszą się mieszkania.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: