Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Wrocław Stare Miasto, 54,70 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od CHATA Agencja Nieruchomości

Wrocław, Stare Miasto, ul. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego

929 000

16 983 /m2

Unikatowe m. z widokiem na ostrów tumski
Unikatowe m. z widokiem na ostrów tumski

Główne cechy mieszkania

Cena

929 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

54,70 m2

Cena za m2

16 983 zł

Piętro

3

Dostępne od

2026-05-19

Opis nieruchomości o powierzchni 54,70 m2

Unikatowe m. z widokiem na ostrów tumski

Bliskość rzeki, zieleni i kultury - mieszkanie w świetnej lokalizacji, z balkonem, dużą kuchnią i cichym otoczeniem. - English version below.

Feel free to call me, I speak English.
Не стесняйтесь звонить, я говорю по-русски.

Na sprzedaż mieszkanie w samym sercu Wrocławia zlokalizowane przy modnym Bulwarze Xawerego Dunikowskiego, który latem tętni życiem, w bliskim sąsiedztwie rzeki Odry oraz licznych atrakcji miasta: Ostrowa Tumskiego, Panoramy Racławickiej, Hali Targowej, rynku. Wszystkie atrakcje w zasięgu krótkiego spaceru.

Mieszkanie o pow. 54,70 m² składa się z przestronnego salonu z balkonem, sypialni, dużej kuchni połączonej z jadalnią, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie jest funkcjonalne, ustawne, niskokosztowe i słoneczne. Istnieje możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju z jadalni.

Do mieszkania przynależy piwnica (2 m²), W budynku mieści się wózkownia/rowerownia i suszarnia.

W salonie oraz sypialni jest drewniany parkiet, w kuchni oraz łazience kafelki. Kuchnia jest bogato wyposażona (zmywarka, pralka, duża lodówka, piekarnik, a część jadalna z powodzeniem może pełnić funkcję salonu lub przestrzeni biurowej. W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna. Nieruchomość, pomimo centralnej lokalizacji znajduje się w cichej okolicy, w otoczeniu zieleni i parków, przy rzece.

Budynek jest w dobrej kondycji technicznej, po remoncie dachu, elewacji i wymianie pionów wodno-kanalizacyjnych.