Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Wrocław, Stare Miasto

  - 1 160 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 576 mieszkań na sprzedaż na Starym Mieście

  Rynek wtórny - 598 mieszkań na sprzedaż na Starym Mieście

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto – oferty dla osób chcących zamieszkać w centrum

  Stare Miasto to centralna i najbardziej prestiżowa dzielnica Wrocławia. To tutaj znajduje się malowniczy Rynek i wiele zabytków. Północną granicę dzielnicy wyznacza natomiast rzeka Odra. Jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż, Wrocław Stare Miasto to świetna okolica dla osób, które chcą być w środku wydarzeń. Nieruchomość w tej dzielnicy pozwala zamieszkać w samym centrum miasta – w pobliżu restauracji i klubów, instytucji kultury, najlepszych sklepów i innych atrakcji. Jak kształtuje się rynek w tej okolicy? Jakie są ceny mieszkań? Wrocław Stare Miasto zaprasza do zapoznania się z jego ofertą!

  Mieszkania Wrocław Stare Miasto – rynek pierwotny i wtórny

  Jeśli chodzi o dostępne mieszkania, Stare Miasto Wrocław dysponuje bardzo szeroką ofertą przeznaczoną głównie dla wymagających. Dostępne są zarówno liczne ogłoszenia z rynku wtórnego, jak i zupełnie nowe nieruchomości. Gdzie można znaleźć mieszkania deweloperskie? Wrocław Stare Miasto rozbudowuje się przede wszystkim przy zachodniej części fosy miejskiej oraz na osiedlu Szczepin – w okolicach ulic Długiej, Zachodniej czy Braniborskiej. Nie tylko tam prowadzi się jednak sprzedaż mieszkań. Wrocław Stare Miasto rynek wtórny ma równie bogaty. W pobliżu wrocławskiego rynku można znaleźć sporo eleganckich apartamentów w starych kamienicach (przeznaczonych do remontu lub już odnowionych). To idealne rozwiązanie zarówno dla osób, które chcą zamieszkać w miejscu "z duszą", jak i dla tych, którzy chcą zarabiać poprzez wynajem długoterminowy lub turystyczny.

  Wrocław Stare Miasto – mieszkanie na sprzedaż dla wymagających

  Na rynku wtórnym również można znaleźć relatywnie nowe mieszkania. Wrocław Stare Miasto ma do zaoferowania wiele nowoczesnych inwestycji także w okolicach ulic Legnickiej, Tęczowej czy Grabiszyńskiej, w których dominują najpopularniejsze mieszkania 2-pokojowe i 3-pokojowe. Centralna lokalizacja to tylko jeden z wielu atutów, jakie mają tego typu mieszkania. Wrocław Stare Miasto to dzielnica wielu kamienic, których mieszkańcy nie mogą liczyć na nowoczesne udogodnienia. Wybierając nowy lokal, nie trzeba się jednak martwić o windę, balkon lub ogródek, parking podziemny czy takie dodatki jak klimatyzacja.

  Interesuje Cię przestronne mieszkanie na sprzedaż? Wrocław Stare Miasto to idealne miejsce na poszukiwania. Z powodzeniem znajdziesz tu mieszkanie o powierzchni nawet ponad 100 m2 i mające więcej niż 4 pokoje. Można tu znaleźć również prawdziwie wyjątkowe i spektakularne mieszkania. Wrocław Stare Miasto, Śródmieście oraz bezpośrednie okolice tych dzielnic to najlepsze miejsca, aby znaleźć lokal z pięknym widokiem, dużym tarasem i innymi unikalnymi cechami.

  Ceny mieszkań Wrocław Stare Miasto – ile kosztuje apartament w sercu Wrocławia?

  Chcąc zamieszkać w ścisłym centrum Wrocławia, trzeba się liczyć z wysokimi cenami. Ile średnio może kosztować takie mieszkanie? Wrocław Stare Miasto to statystycznie najdroższa dzielnica. W przeliczeniu na 1 m2 powierzchni trzeba tu zapłacić nawet o 25% więcej, niż wynosi średnia dla miasta. Nieruchomość w centrum może być też nawet dwukrotnie droższa niż ta na peryferiach.

  Interesuje Cię zakup w dzielnicy Wrocław Stare Miasto? Mieszkania bezpośrednio od deweloperów oraz najciekawsze oferty z rynku wtórnego znajdziesz na naszej stronie. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię mieszkanie w kamienicy, czy nowoczesnym apartamentowcu, wykończone, czy też do własnej aranżacji, znajdziesz tu coś odpowiedniego. Sprawdź!

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: