Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Wrocław Stare Miasto, 46,70 m2, parter

Oferta sprzedaży od WRE Nieruchomości

Wrocław, Stare Miasto, ul. Biskupia

649 000

13 897 /m2

Rynek | biskupia | do remontu | okazja
Rynek | biskupia | do remontu | okazja

Główne cechy mieszkania

Cena

649 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

46,70 m2

Cena za m2

13 897 zł

Piętro

0

Dostępne od

2026-04-22

Opis nieruchomości o powierzchni 46,70 m2

Rynek | biskupia | do remontu | okazja

150m OD RYNKU • UL. BISKUPIA • POTENCJAŁ • MIESZKANIE LUB KANCELARIA
Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem, zlokalizowana przy ul. Biskupiej - jednej z najbardziej pożądanych ulic wrocławskiego Starego Miasta. Łączy ona prestiż ścisłego centrum z ciszą bocznej uliczki, zaledwie 1,5 minuty spacerem od wrocławskiego Rynku.

To unikatowa oferta: 46,7 m² na wysokim parterze, idealna zarówno do zamieszkania, jak i na cele komercyjne (biuro, kancelaria, gabinet).

PRZESTRZEŃ I POTENCJAŁ ARANŻACYJNY
Mieszkanie znajduje się w budynku z 1967 roku i jest przeznaczone do remontu, co daje nowemu właścicielowi pełną swobodę w projektowaniu wnętrza „od zera”.

Układ pomieszczeń (46,7 m²):

Salon / Pokój dzienny (ok. 17 m²): Przechodni, prowadzący do kuchni - idealny na strefę dzienną lub recepcję.

Sypialnia 1 (ok. 12,5 m²): Cicha, ustawna, z widokiem na podwórze.

Sypialnia 2 / Gabinet (ok. 6 m²): Idealna na biuro lub pokój dziecięcy.

Osobna kuchnia z oknem (ok. 4,5 m²): Możliwość otwarcia na salon.

Łazienka (ok. 3,5 m²): Z miejscem na wannę lub prysznic.

Przedpokój: Z miejscem na szafę.

Dodatkowo: Solidna piwnica (ok. 2,5 m²).

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W TĘ LOKALIZACJĘ?
Versatility (Wielofunkcyjność): Dzięki wysokiemu parterowi i lokalizacji w sercu miasta, lokal idealnie nadaje się na kancelarię prawną, biuro projektowe lub gabinet lekarski.

Inwestycja Airbnb/Booking: Ścisłe centrum to gwarancja najwyższego obłożenia w wynajmie krótkoterminowym przez cały rok.