Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Wrocław Krzyki, 70,17 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od WRE Nieruchomości

Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. gen. Karola Kniaziewicza

699 998

9 975 /m2

Atrakcyjna lokalizacja | park | do wprowadzenia
Atrakcyjna lokalizacja | park | do wprowadzenia

Główne cechy mieszkania

Cena

699 998 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

70,17 m2

Cena za m2

9 975 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 70,17 m2

Atrakcyjna lokalizacja | park | do wprowadzenia

Polecam Państwu na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w centrum Wrocławia przy ul. Kniaziewicza!

NIERUCHOMOŚĆ MA 70,16 m2 I SKŁADA SIĘ Z:

- salonu (ok. 26 m2)
- sypialni (ok. 17 m2)
- sypialni (ok. 10 m2)
- osobnej kuchni (ok. 7,6 m2)
- łazienki z WC i prysznicem (ok. 3,8 m2)
- przedpokoju (ok. 8 m2)

LOKALIZACJA:

Wrocław, ul. Kniaziewicza
Doskonała lokalizacja w centrum Wrocławia!
400m do Dworca Głównego i Dworca Autobusowego!
Do Rynku spacerem do 15 minut,
200 m do Bastionu Sakwowego i Cafe Berg (około 5 minut spacerem)
Sklep Longinus 50 metrów od mieszkania,
Komunikacja miejska: Przystanki tramwajowe i autobusowe w zasięgu około 100-300 metrów,
Mieszkanie na spokojnej ulicy blisko najpiękniejszych parków w centrum miasta.

OPŁATY:

Czynsz administracyjny wynosi około 900 zł/mies
Dodatkowo prąd według zużycia

INFORMACJE DODATKOWE:

- Mieszkanie sprzedawane z całym widocznym wyposażeniem,
- Podwójne drzwi wejściowe gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa,
- Remont kuchni wykonany rok temu, łazienki około 4 lata temu, malowanie w zeszłym roku,
- Pralka oraz telewizor z zeszłego roku,
- Wymieniona instalacja wodno-kanalizacyjna,
- 2 lata temu remont klatki schodowej, wymienione okna na klatce,
- Miejsca postojowe dla mieszkańców pod budynkiem,
- Do mieszkania przynależy piwnica: 2m x 2,1m, wysokość 170 cm,
- Idealna inwestycja kapitału ze względu na lokalizację!