Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój Wrocław Fabryczna, 29 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od WRE Nieruchomości

Wrocław, Fabryczna, Grabiszyn-Grabiszynek, ul. Grabiszyńska

349 900

12 065 /m2

Oddzielna kuchnia | przy parku
Oddzielna kuchnia | przy parku

Główne cechy mieszkania

Cena

349 900 zł

Liczba pokoi

1

Powierzchnia

29 m2

Cena za m2

12 065 zł

Piętro

2

Odl. od centrum

4,5 km

Opis nieruchomości o powierzchni 29 m2

Oddzielna kuchnia | przy parku

Sprawdź mieszkanie przy Parku Grabiszyńskim. Kawalerka z oddzielną kuchnią tuż przy skrzyżowaniu FAT - z oknami od strony zielonego podwórka.

Duży pokój z miejscem dla podwójnego łóżka, szeregu szaf i biurka lub stołu.
Oddzielna kuchnia również z przestrzenią dla stolika. Łazienka z miejscem dla wanny i z piecem dwufunkcyjnym. Dodatkowo przedpokój z przestrzenią dla szafy. Metraż 29 w księdze wieczystej opiewa na lokal oraz piwnicę.

Zapraszam

NOTA PRAWNA:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Mieszkanie 1 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 29 m2

Piętro: 2

Liczba pokoi: 1