Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Wrocław Fabryczna, 30,10 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od WRE Nieruchomości

Wrocław, Fabryczna, Gądów Mały, ul. Metalowców

399 000

13 255 /m2

Możliwe 2 pokoje + gardeorba
Możliwe 2 pokoje + gardeorba

Główne cechy mieszkania

Cena

399 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

30,10 m2

Cena za m2

13 255 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 30,10 m2

Możliwe 2 pokoje + gardeorba

Świeżo wykończone mieszkanie z możliwością wydzielenia sporej garderoby i części sypialnianej.

Dostępne także dodatkowo 5 mieszkań o wiekszych metrażach.
Duża łazienka z kabiną prysznicową i miejscem dla pralki, wykończona w szarych kaflach. Duży open space - z podpięciami dla aneksu kuchennego, miejscem dla rozkładanego narożnika i możliwością odseparowania przestrzeni na łóżko i garderobę. 
Widok z okien na zielone podwórko, tuż obok przystanki tramwajowe.

Zapraszam

NOTA PRAWNA:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Mieszkanie 2 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 30,10 m2

Piętro: 1

Liczba pokoi: 2