Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Wrocław Fabryczna, 37,40 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od WRE Nieruchomości

Wrocław, Fabryczna, Gajowice, ul. Mielecka

525 000

14 037 /m2

Do remontu | inwestycyjne | jasne mieszkanie|
Do remontu | inwestycyjne | jasne mieszkanie|

Główne cechy mieszkania

Cena

525 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

37,40 m2

Cena za m2

14 037 zł

Piętro

2

Dostępne od

2026-04-08

Opis nieruchomości o powierzchni 37,40 m2

Do remontu | inwestycyjne | jasne mieszkanie|

PRZESZKLONY BALKON • UL. MIELECKA 21 • 37,4 m² + 3,6m2 (zabudowanego balkonu) • Jasna Kuchnia • II PIĘTRO
Możliwość aranżacji na 2 pokoje z aneksem kuchennym
Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,4 m², położone przy ul. Mieleckiej 21. Lokal znajduje się na idealnym drugim piętrze w spokojnym budynku otoczonym zielenią.

To nieruchomość z „bonusem” - posiada przeszklony i ogrzewany balkon (3,6 m²), który nie wlicza się do metrażu, a w praktyce służy jako dodatkowy pokój, całoroczny ogród zimowy lub cichy gabinet do pracy.

ATUTY WNĘTRZA:
Jasna łazienka: Okno w łazience to rzadkość w mieszkaniach o tym metrażu - zapewnia naturalne światło i doskonałą wentylację.

Ciepło i cisza: Mieszkanie jest środkowe, bardzo ciepłe i ciche. Spokojne sąsiedztwo gwarantuje komfortowy wypoczynek.

Niskie koszty: Czynsz na poziomie 660 zł obejmuje już ogrzewanie miejskie oraz zaliczki na wodę.

Przechowywanie: Do mieszkania przynależy piwnica.

LOKALIZACJA - WSZYSTKO W ZASIĘGU RĘKI:
Mielecka 21 to lokalizacja, która łączy spokój osiedla z miejskimi wygodami:

Zieleń i rekreacja: Zaledwie kilka minut spacerem dzieli Cię od Parku Grabiszyńskiego - idealnego miejsca na bieganie czy spacer. Blisko jest również do ścieżek rowerowych prowadzących w stronę Parku Południowego.

Zakupy i kawka: Tuż obok znajdują się Tarasy Grabiszyńskie z licznymi sklepami (Biedronka), drogerią Rossmann, siłownią i punktami gastronomicznymi. W okolicy znajdziesz też lokalne piekarnie i świeże warzywa.