Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje Wrocław Krzyki, 91,78 m2, parter

Oferta sprzedaży od Euro-city Marzena Zajkowska

Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn, ul. ok. Jaspisowej- zabudowa willowa

1 450 124

15 800 /m2

Willa miejska, standard premium, ogródek
Willa miejska, standard premium, ogródek

Główne cechy mieszkania

Cena

1 450 124 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

91,78 m2

Cena za m2

15 800 zł

Piętro

0

Opis nieruchomości o powierzchni 91,78 m2

Willa miejska, standard premium, ogródek

Nowoczesny apartament na kameralnym osiedlu w zabudowie willowej.

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma PCC.

Lokal 4 pokojowy z ogrodem o powierzchni 108,65m2

Pokój z aneksem (25,73m2), 3 sypialnie (13,57m2, 15,92m2, 16,71m2), łazienka (5,47m2), WC (2,05m2) i przedpokój (12,34m2).

Z salonu wyjście do ogrodu.

Mieszkanie bardzo przestronne i ładnie doświetlone. Okna wychodzą na 3 strony świata.

Lokal w stanie deweloperskim podwyższonym.

W mieszkaniu jest klimatyzacja.

Winda cichobieżna zjeżdża do garażu.

Do apartamentu przysługują dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym w cenie 45 000 PLN za jedno, a także k omórka lokatorska w cenie 4000 PLN za m2.

Deweloper zastosował ekologiczne rozwiązania:

- "szara woda"

- panele fotowoltaiczne do zasilania części wspólnych

Mieszkanie do odebrania będzie gotowe w kwietniu 2027

Płatność w transzach, wraz z postępem budowy.

STANDARD DEWELOPERSKI PODWYŻSZONY:

-Drzwi wejściowe antywłamaniowe z portalem drzwiowym

-Trójszybowe okna PCV

-Mechaniczna wentylacja wywiewna

-Klimatyzacja

-Centralne ogrzewanie - lokalna kotłownia gazowa

-Posadzka betonowa

-Tynk gipsowy na ścianach

-Cichobieżna winda na korytarzu

-Funkcje Smart Home

SMART HOME

PAKIET PODSTAWOWY

1. Sterowanie klimatyzacją.

2. Sterowanie ogrzewaniem (głowice przewodowe).

3. Sterowanie oświetleniem.

4. Sterowanie żaluzjami (w mieszkaniach na parterze).