Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Wrocław Krzyki, 31,11 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Wrocław, Krzyki, Gaj, ul. Świeradowska

587 979

18 900 /m2

Wykończone pod klucz ⭐balkon ⭐ gaj
Wykończone pod klucz ⭐balkon ⭐ gaj

Główne cechy mieszkania

Cena

587 979 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

31,11 m2

Cena za m2

18 900 zł

Piętro

1

Dostępne od

2026-04-21

Opis nieruchomości o powierzchni 31,11 m2

Wykończone pod klucz ⭐balkon ⭐ gaj

Zakup bezpośrednio od dewelopera.
0% prowizji
-----------
Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu, bez remontu i dodatkowych kosztów?
To jedna z tych ofert, które znikają najszybciej.

⭐ NAJWIĘKSZY ATUT?

To NIE jest standard deweloperski.
➡️ nie tracisz miesięcy na remont
➡️ nie ryzykujesz kosztów, które dziś potrafią „uciec” o kilka tys.
➡️ widzisz dokładnie, co kupujesz

? Osiedle Gaj - jedna z najlepiej skomunikowanych części Wrocławia
✔ szybki dojazd do centrum, przystanek tramwajowy i autobusowy pod domem,
✔ pełna infrastruktura w zasięgu spaceru w okolicy Ferio Gaj
✔ spokojna, zielona okolica

? ZADZWOŃ / NAPISZ
Umów się na prezentację - pokażę Ci też inne mieszkania w tej okolicy, żebyś miał pełen obraz rynku.

-
Uwaga!
Zajmuję się kompleksowym procesem zakupu, obejmującym rezerwację, formalności kredytowe, aż po podpisanie umowy deweloperskiej, weryfikację prawną. Na każdym etapie transakcji zapewniamy fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę.

Nie zwlekaj! Dostępność najlepszych mieszkań jest ograniczona. Wyślij mi wiadomość na portalu lub wypełnij formularz kontaktowy, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na prezentację.

Skontaktuj się już dziś, aby umówić się na wizytę na budowie i poznać szczegóły oferty!
Katarzyna Korkosz

*Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.