Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Wrocław Fabryczna, 43 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od RCS Nieruchomości

Wrocław, Fabryczna, Gajowice, ul. Żelazna

640 000

14 883 /m2

Designerskie 3 pokoje po remoncie | balkon | blisk
Designerskie 3 pokoje po remoncie | balkon | blisk

Główne cechy mieszkania

Cena

640 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

43 m2

Cena za m2

14 883 zł

Piętro

1

Dostępne od

2026-05-10

Opis nieruchomości o powierzchni 43 m2

Designerskie 3 pokoje po remoncie | balkon | blisk

 Stylowe mieszkanie po generalnym remoncie | 43 m² | balkon | piwnica | blisko centrum Wrocławia

Na sprzedaż nowoczesne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na 1. piętrze budynku z lat 70.

Świetna lokalizacja — okolice ul. Pereca, ok. 15 minut spacerem do Narodowe Forum Muzyki, Uniwersytetu oraz licznych uczelni wyższych.

Mieszkanie łączy nowoczesny design, funkcjonalność i bardzo dobrą lokalizację. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Lokal gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych.

Układ mieszkania:

✔ 2 sypialnie
✔ salon z aneksem kuchennym
✔ łazienka
✔ balkon
✔ piwnica

Standard wykończenia:

✔ generalny remont zakończony w marcu 2023 roku
✔ nowa instalacja elektryczna i hydrauliczna
✔ dębowe podłogi
✔ zabudowy stolarskie wykonane na wymiar
✔ ogrzewanie miejskie
✔ wysokiej jakości materiały wykończeniowe
✔ mieszkanie gotowe do zamieszkania

Dodatkowe atuty:

✔ łazienka wykończona marmurem i gresem carving
✔ armatura Omnires i Roca
✔ klimatyczne oświetlenie LED
✔ gniazdka z USB w całym mieszkaniu
✔ przygotowanie pod projektor
✔ widok na zieleń z obu stron mieszkania
✔ ciche i bardzo przytulne wnętrze
✔ mieszkanie pozostaje przyjemnie chłodne latem — brak potrzeby montowania klimatyzacji

Lokalizacja:

✔ przystanki tramwajowe i autobusowe — Pereca
✔ sklepy i usługi w najbliższej okolicy