Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje pilski, 70,70 m2

Oferta sprzedaży od ABC Nieruchomości

pilski

199 000

2 814 /m2

Główne cechy mieszkania

Cena

199 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

70,70 m2

Cena za m2

2 814 zł

Piętro

Opis nieruchomości o powierzchni 70,70 m2

PRZESTRONNE MIESZKANIE Z DUŻYMI MOŻLIWOŚCIAMI,DO WŁASNEJ ARANŻACJI -CZAJCZE GM.WYSOKA

Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 70,70m2 ,zlokalizowany w m.Czajcze,ok 2 km od Wysokiej

1.Pokój z aneksem kuchennym-21,90m2 podłoga w wykładzinie pcv,ściany tynkowane-malowane,piec/kuchenka/-tzw.westfalka,okno pcv

2.Pokój -27,90m2 podłoga wykładzina pcv,ściany tynkowane-malowane,okno pcv,piec kaflowy

3.Łazienka z wc-ok3m2

4.Pokój na poddaszu-17,90m2 podłoga płyta lakierowana,ściany tynkowane-malowane,okno drewniane,piec kaflowy

W cenę wliczony jest również garaż-blaszak posadowiony obok budynku oraz działka o powierzchni 689m2/posiadająca własna KW/ zlokalizowana ok 1,5 km od sprzedawanego lokalu.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ !!!

BEZPŁATNA POMOC W UZYSKANIU KREDYTU !!!

Dane opisu nieruchomości podane są przez zamawiającego.

Opis oraz zdjęcia są własnością biura.

Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie zdjęć i opisu bez zgody autora zabronione.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: (licencja nr: 4711)

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Mieszkanie 2 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 70,70 m2

Liczba pokoi: 2