Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Ząbki, 70,30 m2, 4 piętro

Oferta sprzedaży od Pepper House

Ząbki, ul. Powstańców

759 000

10 796 /m2

Dwupoziomowe mieszkanie w dobrej lokalizacji!!
Dwupoziomowe mieszkanie w dobrej lokalizacji!!

Główne cechy mieszkania

Cena

759 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

70,30 m2

Cena za m2

10 796 zł

Piętro

4

Opis nieruchomości o powierzchni 70,30 m2

Dwupoziomowe mieszkanie w dobrej lokalizacji!!

!!OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!

Słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70,30m² z klimatyzacją i przestronnym salonem 30m² w świetnej lokalizacji!

Funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym - przy zakupie projekt w cenie, położone na ostatnim piętrze kameralnego budynku na zamkniętym osiedlu w Ząbkach. Dwupoziomowy układ zapewnia komfort codziennego życia, a przestronny salon daje możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju!

ATUTY:

  • mieszkanie dwupoziomowe
  • przestronny salon ok. 30m²
  • możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju
  • klimatyzacja
  • południowo-zachodnia ekspozycja
  • bardzo dobrze doświetlone wnętrza
  • balkon z dodatkowymi schowkami
  • wymienione okna oraz okna dachowe trzyszybowe
  • zamknięte i monitorowane osiedle
  • miejsce postojowe na terenie osiedla
  • spokojna i zielona okolica
  • funkcjonalny rozkład pomieszczeń

LOKALIZACJA:
Mieszkanie położone jest na zamkniętym i monitorowanym osiedlu przy ul. Powstańców w Ząbkach.

To doskonała lokalizacja dla osób ceniących wygodę codziennego życia oraz szybki dostęp do Warszawy. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, markety, piekarnie, restauracje, szkoły, przedszkola, przychodnia, siłownia oraz punkty usługowe.

Ogromnym atutem jest świetna komunikacja - szybki dojazd do Warszawy zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe oraz stacje PKP Ząbki i Warszawa Rembertów.