Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Zabrze, 55 m2, parter

Oferta sprzedaży od Bnd Nieruchomości

Zabrze

315 000

5 727 /m2

Parter domu ok.55m² -2 ogrody -zabrze/gliwice
Parter domu ok.55m² -2 ogrody -zabrze/gliwice

Główne cechy mieszkania

Cena

315 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

55 m2

Cena za m2

5 727 zł

Piętro

0

Opis nieruchomości o powierzchni 55 m2

Parter domu ok.55m² -2 ogrody -zabrze/gliwice

Parter domu z 2 ogrodami i ogromnym potencjałem

Zabrze Maciejów (granica Gliwic) - ul. Uchodźców 19

Szukasz miejsca, które daje więcej niż standardowe mieszkanie w bloku?

Ta oferta łączy zalety domu i mieszkania, prywatność, dwa ogrody i pełną swobodę aranżacji.

Na sprzedaż wydzielony lokal mieszkalny na parterze domu dwurodzinnego z osobnym wejściem, dużą piwnicą i dwoma ogrodami, idealna przestrzeń do stworzenia własnego, unikalnego miejsca do życia.

Najważniejsze informacje:

Powierzchnia mieszkalna: ok. 55 m²

Wysokość pomieszczeń: 2,75 m

Piwnica: ok. 22 m² (wys. 2 m) -wejście bezpośrednio z lokalu

Dodatkowo: 2 komórki zewnętrzne, 5 m² i 4 m² -z możliwością włączenia do mieszkania

Forma własności: pełna własność i brak czynszu

Opłaty: tylko podatek gruntowy ok. 1060 zł rocznie oraz media

Media: prąd, woda, gaz doprowadzony do budynku

Funkcjonalny układ i przestrzeń dodatkowa:

Duża kuchnia z potencjałem aranżacyjnym

2 przestronne, ustawne pokoje

Osobne WC

2 strefy komunikacyjne (przedpokoje)

Piwnica z bezpośrednim wejściem

2 komórki gospodarcze

2 prywatne ogrody

Dwa prywatne ogrody - rzadkość na rynku:

Ogród kwiatowy, idealny na taras i strefę relaksu

O gród trawiasty, świetny dla dzieci, zwierząt lub pod rekreację

Istnieje możliwość wykonania bezpośrednich wyjść z lokalu do obu ogrodów

Lokalizacja:

Zabrze Maciejów, ul. Uchodźców 19

Bezpośrednio przy granicy z Gliwicami