Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Zabrze

  - 195 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 127 mieszkań na sprzedaż w Zabrzu

  Rynek wtórny - 43 mieszkania na sprzedaż w Zabrzu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż w Zabrzu – zamieszkaj w górnośląskiej metropolii

  Położone w województwie śląskim Zabrze to jedno z największych miast Górnoślasko-Zagłębiowskiej Metropolii. Jak wygląda lokalny rynek nieruchomości? Jakie mieszkania i dzielnice cieszą się największym zainteresowaniem?

  Zabrze, podobnie jak inne miasta aglomeracji śląskiej, stanowi ważny punkt górnictwa i hutnictwa. Rozwijają się tu także prężnie firmy z sektorów IT i budowlanego. Stawarza to korzystną sytuację dla mieszkańców oraz zachęca do inwestowania w mieszkania.

  Największą popularnością cieszą się lokale zlokalizowane w centrum lub w tradycyjnych dzielnicach mieszkaniowych. Inwestorzy najczęściej szukają mieszkania na użytek własny, choć nie brakuje również osób, które planują kupiony lokal wynająć lub sprzedać. Sprzyja temu stabilny wzrost cen nieruchomości oraz duży popyt na wynajem mieszkań.

  Zabrze – mieszkania na sprzedaż

  Duży popyt na mieszkania w Zabrzu wynika z faktu, że miasto co roku przyciąga nowych mieszkańców. Są to zarówno studenci, jak i pracownicy licznych, obecnych w mieście firm. Również mieszkańcy pozytywnie oceniają jakość życia w mieście i niechętnie się stąd wyprowadzają.

  Wśród najpopularniejszych adresów znajdują się tradycyjnie centrum oraz flagowa dzielnica Zabrza, czyli Maciejowo. Dzielnica ceniona jest ze względu na bliskość kąpieliska i dużą ilość terenów rekreacyjnych. Powstają tu także nowe inwestycje, co sprawia, że lokale z rynku wtórnego również zyskują na wartości.

  Tradycyjną dzielnicą mieszkalną Zabrza jest także Osiedle Janek, noszące w przeszłości nazwę “XX-lecia PRL-u”. W tej lokalizacji nadal można kupić lokale z rynku wtórnego o różnych metrażach. Jak pokazują sondaże do najczęściej wyszukiwanych przez mieszkańców ofert, należą mieszkania 2- lub 3-pokojowe o metrażu około 50 m kw.

  Ile kosztują mieszkania w Zabrzu? 

  Nieruchomości zawsze analizowane są w odniesieniu do cen mieszkań w innych miastach aglomeracji. Mieszkania w Zabrzu są tańsze niż na przykład w Katowicach czy Gliwicach. Równocześnie lokale stale nabierają na wartości, cechując się stabilnym wzrostem rzędu kilku procent w skali roku. Sprzyja temu niesłabnący popyt na mieszkania oraz dobra komunikacja miasta z innymi ośrodkami regionu, która sprawia, że nieruchomości szukają tu również mieszkańcy innych miast.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Zabrzu na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Mieszkania Zabrze - oferty

  W Zabrzu dostępne jest 69 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 28 m2 do 107 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Zabrzu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 32 kawalerki na sprzedaż;
  • 42 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 72 3-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 24 4-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Zabrzu z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 16 mieszkań na sprzedaż z ogródkiem;
  • 113 mieszkań na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Zabrze”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Zabrze.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Zabrzu? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Zabrze

  Interesuje Cię rynek wtórny? Zabrze oferuje 43 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 27 m2 do 107 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Zabrzu to 55 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Zabrze bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Zabrzu, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Zabrze - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Zabrze oferuje 127 nowych mieszkań w 1 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Zabrze czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Zabrzu to 53 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 33 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 93 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Zabrzu.

  Ceny mieszkań w Zabrzu

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Zabrzu? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Zabrze", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Zabrzu to 7 236 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Zabrzu to 4 037 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Zabrzu to z kolei wydatek średnio 7 671 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Zabrzu? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Zabrzu", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Zabrzu (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 995 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Zabrzu wynosi 9 333 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Zabrzu należy zapłacić 714 168 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 8 400 zł/m2.

  Tanie mieszkania Zabrze. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Zabrze bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Zabrzu to wydatek 278 797 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 7 300 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 94 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 2 643 zł/m2.

  Tanie mieszkania Zabrze? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: