Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje Zabrze, 72,88 m2, 4 piętro

Oferta sprzedaży od ROYAL Nieruchomości

Zabrze

380 000

5 214 /m2

4-pokojowe mieszkanie w popularnym "mrówkowcu"
4-pokojowe mieszkanie w popularnym "mrówkowcu"

Główne cechy mieszkania

Cena

380 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

72,88 m2

Cena za m2

5 214 zł

Piętro

4

Opis nieruchomości o powierzchni 72,88 m2

4-pokojowe mieszkanie w popularnym "mrówkowcu"

Polecamy Państwu do zakupu 4-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 72,88m2.

Zabrze Centrum ul.Klonowa , budynek znany mieszkańcom Zabrza jako popularny "mrówkowiec"

Mieszkanie przeznaczone jest do remontu .

Duży salon z balkonem, widna, kuchnia oraz trzy niezależne sypialnie.

Duży przedpokój , łazienka razem z wc.

Czynsz 1238 zł zawiera zaliczkę za ogrzewanie, opłatę za 4,36m2 wody oraz wywóz śmieci za jedną osobę.

Mieszkanie bez jakichkolwiek zadłużeń.

Zapraszamy do oglądania !!!

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Mieszkanie 4 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 72,88 m2

Piętro: 4

Liczba pięter: 11

Liczba pokoi: 4