Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Zabrze, 54 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od ROYAL Nieruchomości

Zabrze, ul. Urbana

355 000

6 574 /m2

Okazja 54m2+loggia , miejskie ogrzewanie
Okazja 54m2+loggia , miejskie ogrzewanie

Główne cechy mieszkania

Cena

355 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

54 m2

Cena za m2

6 574 zł

Piętro

2

Opis nieruchomości o powierzchni 54 m2

Okazja 54m2+loggia , miejskie ogrzewanie

OKAZJA: 54 m² + LOGGIA | Zabrze ul. św. Urbana | 2. Piętro | Ogrzewanie Miejskie

Szukasz mieszkania o idealnym metrażu, w doskonałej lokalizacji i z przewidywalnymi kosztami utrzymania? Ta oferta przy ul. św. Urbana łączy w sobie prestiż centrum miasta z komfortem, jakiego szukają współcześni nabywcy.

Najważniejsze parametry oferty:

Cena: 355 000 zł (tylko 6 574 zł/m²!)

Powierzchnia: 54 m²

Piętro: 2 (najbardziej pożądane)

Układ: 2 ustawne pokoje, jasna kuchnia, łazienka z WC oraz duży, funkcjonalny przedpokój .

Dlaczego to mieszkanie to strzał w dziesiątkę?

KOMFORT CIEPLNY (C.O. Miejskie): To największy atut tej nieruchomości. W kamienicy masz ogrzewanie z sieci miejskiej

Czynsz z opłatą za miejskie ogrzewanie (ok. 1070 zł ). Zapomnij o piecach i wysokich rachunkach za gaz czy prąd zimą.

DODATKOWA PRZESTRZEŃ (Loggia): Do mieszkania przynależy przestronna loggia , która nie jest wliczona w metraż 54 m².

POTĘŻNE ZAPLECZE (Piwnica ~8 m²): Do dyspozycji masz ogromną piwnicę, idealną na rowery, opony czy sprzęt sportowy.

LOKALIZACJA PREMIUM: Ulica św. Urbana to "medyczne serce" Zabrza. Sąsiedztwo Śląskiego Centrum Chorób Serca oraz uczelni medycznej gwarantuje, że mieszkanie nigdy nie straci na wartości, a znalezienie najemcy (lekarza lub studenta) zajmie kilka dni.

Idealne do życia i pod inwestycję:

Mieszkanie charakteryzuje się dużą ustawnością. Duży przedpokój pozwala na zabudowę pojemnych szaf, co uwalnia przestrzeń w pokojach. 2. piętro zapewnia wygodę komunikacyjną, a boczna ulica w centrum gwarantuje ciszę.

Komunikacja:

Błyskawiczny dojazd do trasy DK88 .

Pełna infrastruktura: sklepy, teatry, parki, przystanki komunikacji miejskiej w zasięgu ręki.

W pobliżu duży zielony park z boiskami i placem zabaw, dodatkowo dla miłośników zwierząt - blisko "psi park" gdzie można wyprowadzić psa bez smyczy .

Zapraszamy do oglądania