Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Zabrze, 49,10 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od ROYAL Nieruchomości

Zabrze, ul. Zamenhoffa

315 000

6 415 /m2

Mieszkanie wyposażone , można zamieszkać od razu!!
Mieszkanie wyposażone , można zamieszkać od razu!!

Główne cechy mieszkania

Cena

315 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

49,10 m2

Cena za m2

6 415 zł

Piętro

3

Opis nieruchomości o powierzchni 49,10 m2

Mieszkanie wyposażone , można zamieszkać od razu!!

Polecamy Państwu do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. 49,10m2.

Zabrze Helenka ul.Zamenhoffa

3 niezależne pokoje, widna kuchnia, duży przedpokój , łazienka z wc , balkon oraz piwnica

Mieszkanie wolne od zaraz, praktycznie wszystkie widoczne na zdjęciach wyposażenie może zostać w cenie mieszkania.

Idealne na start dla młodego małżeństwa , idealne również pod wynajem dla studentów medycyny.

Ogrzewanie sieciowe, ciepła woda z junkersa.

W kuchni pozostają meble kuchenne wraz ze zmywarką, zabudowaną mikrofalówką oraz kuchenką gazową i piekarnikiem.

Pokoje praktycznie całe umeblowane , w przedpokoju duża pojemna szafa zabudowana .

Czynsz 620 zł z funduszem remontowym oraz zaliczką na ogrzewanie.

Mieszkanie środkowe, bardzo cieple.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami oraz filmem .

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Mieszkanie 3 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 49,10 m2

Piętro: 3

Liczba pięter: 4

Liczba pokoi: 3