Dom do wynajęcia 6 pokoi Warszawa Wilanów, 230 m2, działka 230 m2

Oferta wynajmu od Top Brokers

Warszawa, Wilanów

12 500 /miesiąc

54 /m2

Elegancki i komfortowy dom dla rodziny
Elegancki i komfortowy dom dla rodziny

Główne cechy domu

Cena

12 500 zł

Liczba pokoi

6

Powierzchnia

230 m2

Cena za m2

54 zł

Pow. działki

230 m2

Opis nieruchomości o powierzchni 230 m2

Elegancki i komfortowy dom dla rodziny

Do wynajęcia 6-pokojowy 1-piętrowy segment skrajny 230 m2, na działce 252 m2, Wilanów, Błonia Wilanowskie.

Idealny dla rodziny. Dostępny bez mebli ruchomych.

Cena: 12 500 zł + media wg zużycia (prąd, woda, gaz). Wymagana kaucja.

Wygodna lokalizacja, niedaleko niewielkie centrum handlowe, szkoła podstawowa, szkoła amerykańska, niemiecka i gimnazjum sportowe, korty tenisowe, squash, fitness, pole golfowe, stadnina koni, restauracja. W promieniu 5 min. pieszo przystanki autobusowe, sprawny dojazd do centrum i innych dzielnic. Nieopodal ścieżki rowerowe, m.in. prowadzące do Powsina (m.in. popularny ogród botaniczny), pałac Natoliński.

Dom to:
= parter:
* salon z aneksem kuchennym, wyjściem na taras i do ogrodu: klimatyzacja;
* aneks kuchenny: duża lodówka, płyta indukcyjna, okap, piekarnik, zmywarka, mikrofalówka;
* toaleta: wc;
* hall;
* kotłownia;
* garaż;

= I piętro:
* 4 sypialnie, jedna z wyjściem na balkon;
* łazienka 1: wanna, wc, umywalka;
* łazienka 2: wanna, prysznic, wc, umywalka;
* pralnia;
* balkon;

= poddasze:
* pomieszczenie open-space z wyjściem na taras;
* łazienka: prysznic, umywalka, wc;
* sauna;
* taras.

Dodatkowe miejsce do parkowania przed budynkiem.

Dom wyposażony w ekologiczne ogrzewanie głębinową pompą ciepła (ogrzewanie podłogowe), system rekuperacji (automatyczna wentylacja), system alarmowy, wejście przez domofon.

Zamknięte osiedle z całodobową ochroną, jest plac zabaw, a także część rekreacyjna z altaną oraz grillem, dostępna tylko dla mieszkańców.