Mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje Bydgoszcz, 37 m2, 2 piętro

Oferta wynajmu od Jagła Nieruchomości

Bydgoszcz

2 350 /miesiąc

63 /m2

Chodkiewicza m3 umeblowane blisko szpitala!
Chodkiewicza m3 umeblowane blisko szpitala!

Główne cechy mieszkania

Cena

2 350 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

37 m2

Cena za m2

63 zł

Piętro

2

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 37 m2

Chodkiewicza m3 umeblowane blisko szpitala!

CHODKIEWICZA M3 UMEBLOWANE GOTOWE DO WYNAJĘCIA POLECAM !

Nieruchomość jest bardzo blisko Szpitala Uniwersyteckiego nr.1 im.dr A.Jurasza i Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego.

Polecam do wynajęcia , komfortowe dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na ulicy Chodkiewicza.

Lokal składa się z dużego, przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz dużego balkonu. Aneks kuchenny jest wyposażony w dużą lodówkę z oddzielnym zamrażalnikiem, płytę indukcyjną, piekarnik i zmywarkę.

Wszystkie sprzęty AGD w zabudowie.

W sypialni znajduje się duża szafa z drzwiami przesuwnymi i lustrem.

W salonie jest miejsce na biurko.

Mieszkanie jest ciche, ciepłe i przytulne.

Bardzo atrakcyjna lokalizacja.

Blisko sklepy, centra handlowe, przystanki komunikacji miejskiej, itp.

Do zamieszkania od zaraz.

Opłaty kaucja 2000 zł plus czynsz ok 460zł plus odstępne 2350zł

Zapraszam do kontaktu i na prezentację Kasia

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Mieszkanie 2 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 37 m2

Piętro: 2

Liczba pięter: 4

Liczba pokoi: 2

Liczba sypialni: 2

Ogrzewanie: Miejskie

Dodatkowe powierzchnie

Liczba balkonów: 1