Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Bydgoszcz

  - 252 ogłoszenia

  Rynek wtórny - 252 mieszkania do wynajęcia w Bydgoszczy

  placement placeholder
  Poznaj region

  Ósme co do wielkości miasto w Polsce – Bydgoszcz – charakteryzuje się malowniczym położeniem nad rzeką Brdą, dużym potencjałem turystycznym i prężnie działającą gospodarką. Jest nie tylko formalną stolicą województwa kujawsko-pomorskiego, ale też lokalnym centrum przyciągającym wiele osób z okolicy. 

  Mieszkania do wynajęcia w Bydgoszczy – jak wygląda rynek?

  Bydgoszcz ma wszystkie zalety nowoczesnego, dużego miasta. Realizowane tu inwestycje wpływają korzystnie na poziom życia mieszkańców i zachęcają kolejne osoby do osiedlania się w mieście. Nie brakuje tu też miejsc pracy w wielu gałęziach przemysłu i biznesu. Nic więc dziwnego, że tutejszy rynek nieruchomości również się rozwija, a osoby zainteresowane wynajmem mieszkania mają w czym wybierać.

  Dostępność mieszkań do wynajęcia w Bydgoszczy jest duża. Co więcej, w większości są to lokale bardzo zadbane, wyremontowane i praktycznie urządzone. Jest to więc idealny rynek dla wymagających najemców. Mogą oni wybierać spośród wielu lokalizacji, metraży, układów czy udogodnień. Najwięcej jest mieszkań 2-pokojowych i 3-pokojowych o powierzchniach od ok. 35 do 65 m2, ale bez większego problemu można znaleźć również większą przestrzeń do życia czy tek ekonomiczną kawalerkę.

  Bydgoszcz jako miasto akademickie oferuje wiele lokali przeznaczonych dla studentów. Znajdują się one w różnych częściach miasta, głównie w sąsiedztwie uczelni. Popularne lokalizacje to m.in. okolice Wyższej Szkoły Gospodarki, Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego czy Akademii Muzycznej. Bliskość uczelni umożliwia szybki dostęp do zajęć i udogodnień na kampusie.

  Jakie lokale oferuje Bydgoszcz? Mieszkanie dla studenta  zazwyczaj jest dostępne w różnych metrażach i układach, począwszy od pojedynczych pokoi aż do większych mieszkań wieloosobowych, które pozwalają współdzielić koszty wynajmu. Wybór jest zależny od preferencji i budżetu studenta. Największą popularnością cieszą się zwykle kawalerki oraz mieszkania 2 pokojowe o powierzchni 45 m2. Mile widziany jest balkon, winda oraz komórka lokatorska, w której można zostawić rower lub mniej używane sprzęty.

  Mieszkania często są w pełni umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzęty, takie jak łóżko, biurko, krzesło, szafa czy stół. Standardem jest również kuchnia lub aneks kuchenny wyposażone w podstawowe urządzenia jak lodówka czy kuchenka. Właściciele często zapewniają podstawowe wyposażenie, pozostawiając miejsce na meble studentów.

  W jakich dzielnicach znajdują się mieszkania do wynajęcia dla studentów?

  Planujesz wynajem mieszkań dla studentów? Bydgoszcz to duże i zróżnicowane miasto, ważna jest więc lokalizacja. Dużym zainteresowaniem z pewnością cieszą się lokale w centrum Bydgoszczy. Dobrze, jeśli mieszkanie znajduje się blisko uczelni oraz terenów rekreacyjnych.

  Idealne dla studentów są Bielawy oraz Wzgórze Wolności, które zapewniają dobrą komunikację z pozostałymi dzielnicami miasta oraz spokój na co dzień. Mieszkania studenckie znajdują się również przy Terenach Nadwiślańskich, na Skrzetusku i nieco bardziej odległym Fiordononie.

  Bydgoszcz zachęca cenami

  Ceny wynajmu mieszkań dla studentów zależą od lokalizacji, rozmiaru i standardu mieszkania. W porównaniu do większych miast, takich jak Warszawa czy Kraków, ceny w Bydgoszczy są zazwyczaj niższe, co jest korzystne dla studentów.

  Duża popularność bydgoskich nieruchomości wpływa na ich ceny, które na pewno nie należą do najniższych. W porównaniu z innymi miastami wojewódzkimi są jednak dość przystępne. Wiele zależy od standardu. Mieszkania do wynajęcia w nowych budynkach, szczególnie apartamentowcach, urządzone z użyciem wysokiej jakości materiałów i wyposażenia, nierzadko są niewiele tańsze od tych warszawskich. Decydując się za to na wynajem w starszym budownictwie, można znaleźć okazyjne oferty. Należy się jednak spieszyć, ponieważ potrafią znikać bardzo szybko.

  Czy warto zdecydować się na wynajem mieszkania w Bydgoszczy?

  Poszukujesz mieszkania w Bydgoszczy, ale nie masz środków na zakup lub nie jesteś zdecydowany, gdzie dokładnie chcesz mieszkać? Postaw na wynajem. To opcja zapewniająca elastyczność i umożliwiająca przetestowanie różnych rozwiązań. W GetHome.pl znajdziesz wszystkie najciekawsze oferty.

  Osiedlenie się w Bydgoszczy na pewno jest natomiast dobrym pomysłem dla każdego, kto chce żyć w nowoczesnym i dobrze zarządzanym mieście, które jest przyjazne dla mieszkańców.

  Wynajem mieszkania Bydgoszcz

  W Bydgoszczy dostępne  252 oferty mieszkań do wynajęcia o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania do wynajęcia w Bydgoszczy, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 56 kawalerek do wynajęcia;
  • 130 2-pokojowych mieszkań do wynajęcia;
  • 53 3-pokojowe mieszkania do wynajęcia;
  • 8 4-pokojowych mieszkań do wynajęcia;
  • 5 5-pokojowych i więcej mieszkań do wynajęcia.
  Jeśli interesują Cię mieszkania do wynajęcia w Bydgoszczy z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 4 mieszkania do wynajęcia z ogródkiem;
  • 42 mieszkania do wynajęcia z balkonem;
  • 2 mieszkania do wynajęcia z tarasem.

  Chcesz mieszkać w jednej z największych metropolii? A może marzysz o życiu w mieście 15-minutowym? A może szukasz idealnego kompromisu? Znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości na wynajem gethome.pl.

  Mieszkania Bydgoszcz wynajem - ceny

  Średnia cena mieszkania do wynajęcia w Bydgoszczy to 2 113 zł.

  Zastanawiasz się ile kosztuje wynajem mieszkania w Bydgoszczy? Uśredniając:

  • kawalerka na wynajem w Bydgoszczy kosztuje 1 490 zł;
  • mieszkanie 2-pokojowe na wynajem w Bydgoszczy kosztuje 1 958 zł;
  • mieszkanie 3-pokojowe na wynajem w Bydgoszczy kosztuje 2 760 zł;
  • mieszkanie 4-pokojowe na wynajem w Bydgoszczy kosztuje 4 525 zł.

  Interesują Cię tanie mieszkania na wynajem w Bydgoszczy? Według ofert z naszej bazy najtańsze:

  • kawalerki na wynajem w Bydgoszczy znajdziesz w cenie 600 zł;
  • mieszkania 2-pokojowe na wynajem w Bydgoszczy znajdziesz w cenie 1 300 zł;
  • mieszkania 3-pokojowe na wynajem w Bydgoszczy znajdziesz w cenie 1 100 zł;
  • mieszkania 4-pokojowe na wynajem w Bydgoszczy znajdziesz w cenie 2 000 zł.

  Już teraz znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M na terenie Bydgoszczy!

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: