Mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje Bydgoszcz Szwederowo, 38,67 m2, 2 piętro

Oferta wynajmu od NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT Sp. z o.o.

Bydgoszcz, Szwederowo

2 700 /miesiąc

69 /m2

2 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy
2 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy

Główne cechy mieszkania

Cena

2 700 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

38,67 m2

Cena za m2

69 zł

Piętro

2

Opis nieruchomości o powierzchni 38,67 m2

2 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy

2 pokoje 38,67 m² | Osiedle AVIA | Pierwszy najem | Wysoki standard + garaż

TYLKO U NAS!
Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,67 m², zlokalizowane na prestiżowym osiedlu AVIA - pierwszy najem!

Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o każdy detal. Składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym, komfortowej sypialni oraz eleganckiej łazienki. Lokal jest w pełni nowy - czeka na swojego pierwszego najemcę.

Atuty nieruchomości:
• wysoki standard wykończenia
• funkcjonalny układ pomieszczeń
• spokojna i przyjazna okolica
• nowoczesne budownictwo

Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta - w pobliżu dostępna jest komunikacja miejska, co zapewnia szybki dojazd do centrum. W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy, a także żłobek i przedszkole.

Koszty:
• czynsz najmu: 2700 zł
• czynsz administracyjny: 440 zł / 1 osoba + media
• miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 300 zł

Dodatkowe informacje:
• preferowany najem okazjonalny
• wymagane OC najemcy
• najem bez zwierząt

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację!
Monika Straszewska

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.