Mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje Gdańsk Śródmieście, 44,22 m2, 2 piętro

Oferta wynajmu od Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma

Gdańsk, Śródmieście, ul. Grobla I

3 500 /miesiąc

79 /m2

2 pokoje do wynajęcia gdańsk starówka
2 pokoje do wynajęcia gdańsk starówka

Główne cechy mieszkania

Cena

3 500 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

44,22 m2

Cena za m2

79 zł

Piętro

2

Opis nieruchomości o powierzchni 44,22 m2

2 pokoje do wynajęcia gdańsk starówka

Do wynajęcia 2 pokoje z oddzielną kuchnią z oknem, na 2 piętrze w kamienicy z windą. Powierzchnia 44,22 m2.
Lokal położony w pięknej lokalizacji przy skrzyżowaniu ul. Grobla I i ul. Św. Ducha z widokiem na Bazylikę Mariacką.
Oferta skierowana dla pary lub małżeństwa.
Opłaty czynszowe około 935 zł, 120 zł tv kablowa i internet, dodatkowo gaz i energia elektryczna wg zużycia.
Kaucja 3.500 zł. Preferowany najem długoterminowy.

Mieszkanie 2 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 44,22 m2

Piętro: 2

Liczba pokoi: 2

Liczba łazienek: 1

Liczba sypialni: 1

Ogrzewanie: Co miejskie