Mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje Gdańsk Letnica, 38,87 m2, 3 piętro

Oferta wynajmu od Partnerzy Nieruchomości

Gdańsk, Letnica, ul. Sucha

3 300 /miesiąc

84 /m2

Nowoczesne mieszkanie blisko morza | nowa letnica
Nowoczesne mieszkanie blisko morza | nowa letnica

Główne cechy mieszkania

Cena

3 300 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

38,87 m2

Cena za m2

84 zł

Piętro

3

Dostępne od

2026-04-13

Opis nieruchomości o powierzchni 38,87 m2

Nowoczesne mieszkanie blisko morza | nowa letnica

Na wynajem wyjątkowe, zaprojektowane przez architekta mieszkanie, położone na nowoczesnym osiedlu Nowa Letnica - jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Gdańska. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, estetykę oraz bliskość natury i morza.

LOKALIZACJA:
Zaledwie ok. 800 metrów dzieli Cię od plaży i nadmorskich terenów spacerowych. W 10-15 minut dojdziesz do Parku im. J. Haffnera w Brzeźnie, a okolica oferuje liczne ścieżki rowerowe i rekreacyjne.
Świetna komunikacja z centrum miasta oraz szybki wyjazd z Gdańska dzięki Tunelowi pod Martwą Wisłą. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe (ok. 10 minut spacerem).
Dodatkowym atutem jest bliskość stadionu Polsat Plus Arena Gdańsk.

Na terenie osiedla znajdziesz sklepy i usługi: Biedronka, Żabka, Stokrotka, Rossmann - codzienna wygoda bez konieczności dalekich dojazdów.

MIESZKANIE: o powierzchni 38,87m² zostało wykończone z dbałością o każdy detal - dominują tu nowoczesne rozwiązania, wysokiej jakości materiały oraz meble wykonane na wymiar, które maksymalnie wykorzystują przestrzeń.

W pełni wyposażone - mieszkanie posiada wszystkie niezbędne sprzęty AGD: płyta indukcyjna, piekarnik z funkcją mikrofali, zmywarka, pralko-suszarka.

 Układ mieszkania:
salon z aneksem kuchennym - 19,36 m² (z wyjściem na balkon 5,23 m²)
sypialnia/pokój - 10,65 m²
łazienka - 4,05 m²
korytarz - 3,75m²