Mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje Grójec, 35,84 m2, 1 piętro

Oferta wynajmu od Gtw Group Sp. z o.o.

Grójec, Olimpijska

2 100 /miesiąc

58 /m2

Główne cechy mieszkania

Cena

2 100 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

35,84 m2

Cena za m2

58 zł

Piętro

1

Dostępne od

2026-05-31

Opis nieruchomości o powierzchni 35,84 m2

Do wynajęcia – 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Olimpijskiej w Grójcu

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w bloku przy ul. Olimpijskiej w Grójcu.

Lokal składa się z:

  • salonu z aneksem kuchennym,
  • oddzielnej sypialni,
  • łazienki z wanną.
Mieszkanie jest jasne i wygodne, idealne dla singla lub pary.

Dodatkowe opłaty:
  • ogrzewanie gazowe,
  • do opłat czynszowych dochodzą media według zużycia: woda, prąd, gaz oraz czynsz administracyjny,
  • wymagana kaucja zwrotna: 2100 zł,

Dostępne od 01.06.2026 r. Zapraszam do kontaktu i na prezentację!

Zapraszamy do naszego Biura Nieruchomości w Grójcu przy ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej 9.

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji w godzinach 9:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

GTW Group Sp. z o.o.

BIURO NIERUCHOMOŚCI

ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 9

05-600 Grójec

: (+48)

kom.: + 48 ,

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM

Mieszkanie 2 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 35,84 m2

Piętro: 1

Liczba pięter: 3

Liczba pokoi: 2

Liczba łazienek: 1

Ogrzewanie: C.o. gazowe

Wykończenie

Stan wykończenia: Wysoki standard