Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Grójec

  - 15 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 14 mieszkań do wynajęcia w Grójcu

  placement placeholder
  Poznaj region

  Grójec to niewielkie miasto wyróżniające się unikalnymi walorami. Leży w woj. mazowieckim, niecałe 45 km od Warszawy. Do stolicy można stąd sprawnie dojechać trasą ekspresową S7. W obrębie miasta krzyżuje się ona z krajową 50, która umożliwia między innymi dotarcie do innych „satelit” Warszawy. Miasto nie bazuje jednak tylko na atrakcyjnym położeniu, stwarzając korzystne warunki do inwestycji. Wszystko to wpływa na popyt na mieszkania do wynajęcia w Grójcu.

  Mieszkania do wynajęcia w Grójcu – jak kształtuje się rynek?

  Grójec to niewielkie miasto, dlatego tutejszego rynku nieruchomości z całą pewnością nie można porównywać z metropoliami. Oferta jest skromna, choć różnorodna – dotyczy to zarówno zakupu, jak i wynajmu mieszkań. Co pewien czas w mieście są realizowane nowe inwestycje, które pomagają podnosić liczbę dostępnych lokali. To właśnie nowoczesnych nieruchomości najczęściej szukają najemcy. Warto jednak wiedzieć, że mieszkania często są zadbane i nowocześnie urządzone – dotyczy to również tych zlokalizowanych w budynkach pochodzących z okresu PRL lub wręcz w zabytkowych kamienicach. Najpopularniejsze są lokale 2-pokojowe, choć można tu znaleźć również większe mieszkania i kawalerki.

  Ile kosztuje wynajem mieszkania w Grójcu?

  Bliskość Warszawy z całą pewnością wpływa na ceny nieruchomości w Grójcu. Przekłada się to na wynajem, który z roku na rok jest coraz droższy. Nadal jednak w porównaniu ze stolicą koszty życia w Grójcu są niskie. Dzięki w miarę przystępnym cenom osoby przenoszące się tu z większych miast często mogą sobie pozwolić na większe metraże i lepsze warunki zamieszkania. Za nowocześnie wyposażone, zadbane wnętrza trzeba tu zapłacić zdecydowanie więcej. Lokalizacja ma drugorzędne znaczenie – ze względu na niewielkie rozmiary miasta w zasadzie zawsze jest ona korzystna.

  Mieszkania do wynajęcia w Grójcu i okolicach – znajdź idealny lokal dla siebie

  Zabudowa wielorodzinna skupia się przede wszystkim w centralnej części Grójca, choć nowe inwestycje powstają raczej na obrzeżach. Jeśli interesuje Cię konkretna część miasta, możesz z łatwością ją przeszukać za pomocą naszej interaktywnej mapy. Z kolei filtry pomogą dopasować wyświetlane oferty pod względem np. ceny czy liczby pokoi. Po znalezieniu interesującego ogłoszenia nie warto zwlekać – najlepsze mieszkania w Grójcu potrafią bowiem szybko znajdować najemców.

  Wynajem mieszkania Grójec

  W Grójcu dostępne jest 15 ofert mieszkań do wynajęcia o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania do wynajęcia w Grójcu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 2 kawalerki do wynajęcia;
  • 9 2-pokojowych mieszkań do wynajęcia;
  • 3 3-pokojowe mieszkania do wynajęcia;

  Chcesz mieszkać w jednej z największych metropolii? A może marzysz o życiu w mieście 15-minutowym? A może szukasz idealnego kompromisu? Znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości na wynajem gethome.pl.

  Mieszkania Grójec wynajem - ceny

  Średnia cena mieszkania do wynajęcia w Grójcu to 1 961 zł.

  Zastanawiasz się ile kosztuje wynajem mieszkania w Grójcu? Uśredniając:

  • kawalerka na wynajem w Grójcu kosztuje 1 400 zł;
  • mieszkanie 2-pokojowe na wynajem w Grójcu kosztuje 2 083 zł;
  • mieszkanie 3-pokojowe na wynajem w Grójcu kosztuje 1 967 zł;

  Interesują Cię tanie mieszkania na wynajem w Grójcu? Według ofert z naszej bazy najtańsze:

  • kawalerki na wynajem w Grójcu znajdziesz w cenie 1 300 zł;
  • mieszkania 2-pokojowe na wynajem w Grójcu znajdziesz w cenie 1 600 zł;
  • mieszkania 3-pokojowe na wynajem w Grójcu znajdziesz w cenie 1 200 zł;

  Już teraz znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M na terenie Grójca!

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: