Mieszkanie do wynajęcia 1 pokój Rzeszów Drabinianka, 32 m2, 3 piętro

Oferta wynajmu od JK NIERUCHOMOŚCI

Rzeszów, Drabinianka, ul. Urocza

1 750 /miesiąc

54 /m2

Drabiniaka/urocza/balkon/komórka/ od czerwca
Drabiniaka/urocza/balkon/komórka/ od czerwca

Główne cechy mieszkania

Cena

1 750 zł

Liczba pokoi

1

Powierzchnia

32 m2

Cena za m2

54 zł

Piętro

3

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 32 m2

Drabiniaka/urocza/balkon/komórka/ od czerwca

Oferta wynajmu mieszkania - ul. Urocza | Drabinianka | Rzeszów

Do wynajęcia mieszkanie 1‑pokojowe o powierzchni 32 m², zlokalizowane przy ul. Uroczej na osiedlu Drabinianka w Rzeszowie.

Nieruchomość położona jest na 3 piętrze w niskim, kameralnym budynku wyposażonym w windę. Osiedle charakteryzuje się spokojnym otoczeniem, niską zabudową oraz dużą ilością terenów zielonych. W pobliżu znajdują się ulice Zaciszna oraz Nowowiejska.

Układ pomieszczeń:

salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon,

łazienka,

przedpokój

Mieszkanie dostępne od czerwca, w pełni umeblowane i wyposażone.

wideodomofon,

ogrzewanie miejskie wliczone w czynsz administracyjny,

brak instalacji gazowej w mieszkaniu,

duży balkon,

komórka lokatorska przynależna do mieszkania.

Opłaty

odstępne: 1 750 zł,

czynsz administracyjny: 520 zł (w tym centralne ogrzewanie oraz woda),

komórka lokatorska: 50 zł,

energia elektryczna według zużycia,

internet: 48 zł.

Lokalizacja

Nieruchomość zlokalizowana jest w dynamicznie rozwijającej się części Rzeszowa, z dogodnym dojazdem do centrum miasta.

W najbliższym otoczeniu znajdują się:

przystanki komunikacji miejskiej,

sklepy i punkty usługowe,