Mieszkanie do wynajęcia 3 pokoje Szczecin, 69 m2, parter

Oferta wynajmu od Lex House

Szczecin

3 700 /miesiąc

53 /m2

Do wynajęcia 3 pok z ogródkiem i  garażem
Do wynajęcia 3 pok z ogródkiem i  garażem

Główne cechy mieszkania

Cena

3 700 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

69 m2

Cena za m2

53 zł

Piętro

0

Opis nieruchomości o powierzchni 69 m2

Do wynajęcia 3 pok z ogródkiem i garażem

Do wynajęcia mieszkanie z Garażem murowanym oraz miejscem postojowym . Mieszkanie 69 m2 trzy pokoje salon duży połączony z dużą kuchnią oraz wyjściem na taras i ogród , dwie sypialnie oraz duża łazienka w nowoczesnej aranżacji z pomieszczeniem gospodarczym pralnią . Zapraszam na Prezentację .

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Mieszkanie 3 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 69 m2

Piętro: 0

Liczba pięter: 1

Liczba pokoi: 3

Liczba sypialni: 2

Ogrzewanie: Gazowe

Dodatkowe powierzchnie

Pow ogródka: 100,0 m2