Mieszkanie do wynajęcia 3 pokoje Warszawa Białołęka, 51,50 m2, parter

Oferta wynajmu od Inwesta Maria Stępień

Warszawa, Białołęka

3 700 /miesiąc

71 /m2

Ciche, słoneczne, 3 pokoje - ul. duninów
Ciche, słoneczne, 3 pokoje - ul. duninów

Główne cechy mieszkania

Cena

3 700 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

51,50 m2

Cena za m2

71 zł

Piętro

0

Opis nieruchomości o powierzchni 51,50 m2

Ciche, słoneczne, 3 pokoje - ul. duninów

CICHY, KOMPLEKSOWO UMEBLOWANY i WYPOSAŻONY APARTAMENT na Białołęce.

Lokal o powierzchni 51,50m2 położony na parterze w 4 piętrowym apartamentowcu.

LOKAL:

Apartament wykończony w wysokim standardzie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie - z podziałem na część dzienną i nocną.

- przestronny salon połączony z aneksem kuchennym ,

- dwie ustawne sypialnie ,

- łazienka i hall ,

Z salonu wyjście na kwadratowy ogródek o powierzchni ok 30 m2 .

Do Lokalu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym - w cenie.

OPŁATY :

Dodatkowo płatny czynsz administracyjny 700 zł oraz opłata za zużycie energii elektrycznej.

Zużycie wody i centralnego ogrzewania zawarte w czynszu administracyjnym - dopłata w przypadku przekroczenia limitu.

BUDYNEK :

Budynek z 2024 roku, eleganckie klatki, szybkobieżne windy, garaż podziemny do którego zjeżdża winda.

LOKALIZACJA:

Inwestycja położona jest ok. 250 m od ulicy Modlińskiej. Do centrum Warszawy dojedziemy zaledwie w 20 minut mieszkając jednocześnie z dala od zgiełku stolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się budynki o niskiej zabudowie. W odległości kilku minut spacerem od osiedla znajdują się przystanki licznych linii autobusowych. Około 1 km od lokalizacji przebiega trasa linii tramwajowej nr 2 łączącej Białołękę m.in. ze stacją Metra Młociny a także linii tramwajowej nr 17 w kierunku Mokotowa.

Najbliższa okolica oferuje bogatą infrastrukturę usługową :Biedronka oddalona 350 m od inwestycji, Urząd Dzielnicy Białołęka, Galeria Północna, liczne placówki opieki zdrowotnej m.in. Enel-Med, Żabka, Carrefour, stacje benzynowe , żłobki i przedszkola, szkoły publiczne oraz niepubliczne wszystko w promieniu 1 km.