Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Warszawa, Białołęka

  - 137 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 136 mieszkań do wynajęcia na Białołęce

  Mieszkania na Białołęce - statystyki mieszkań do wynajęcia portalu Gethome

  Mieszkania na Białołęce kawalerki:

  Na Białołęce jest 15 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 2 427 zł

  Średni metraż kawalerek to 30 m2

  Mieszkania na Białołęce dwupokojowe:

  Na Białołęce jest 87 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 3 002 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 45 m2

  Mieszkania na Białołęce trzypokojowe:

  Na Białołęce jest 27 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 3 733 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 62 m2

  Mieszkania na Białołęce czteropokojowe:

  Na Białołęce jest 6 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 5 617 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 92 m2

  Mieszkania używane na Białołęce - oferty agencji nieruchomości

   - 136 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Białołęka jest jedną z dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy, m.in. pod względem ofert nieruchomości dostępnych na rynku wtórnym. Można wśród nich wyróżnić mieszkania do wynajęcia w Białołęce. Lokale w tej dzielnicy Warszawy sprostają oczekiwaniom szczególnie tych, którzy chcieliby niedrogo wynajmować komfortową przestrzeń w stolicy. Na jakie udogodnienia można liczyć, decydując się na mieszkania na Białołęce?

  Rynek wtórny – dla kogo?

  Oferta mieszkań do wynajęcia jest skierowana do różnych odbiorców. Preferowani są zwykle studenci, osoby pracujące, a także niepalące – ci zawsze mogą liczyć na „dobicie targu” z właścicielami. Ponadto z propozycji lokali mieszkalnych na rynku wtórnym ucieszą się osoby preferujące mieszkania dwupokojowe.

  Wśród odbiorców białołęckiego rynku mieszkań nie brakuje też wynajmujących, którzy doceniają położenie, m.in. w pobliżu zielonych terenów, czy obiektów handlowo-usługowych. Mieszkaniami na Białołęce mogą być również zainteresowani ci, którzy chcieliby zrelaksować się, kiedy są w lokalu. Wiele z tych mieszkań znajduje się bowiem w dość cichych zakątkach tej części stolicy.

  Dlaczego mieszkanie dwupokojowe?

  Poszukując mieszkań w Warszawie na Białołęce, dwupokojowych lokali jest zawsze najwięcej. Warto wziąć je pod uwagę, ponieważ mają dobry standard, a nierzadko nawet wysoki. Wiele z nich znajduje się w apartamentowcach i jest w pełni umeblowana. Ci, którzy chcieliby jak najszybciej wprowadzić się do mieszkania na Białołęce, będą zadowoleni z licznych udogodnień, tj. balkon, parking w podziemnym garażu, monitoring, czy ochrona. Zdarzają się też oferty mieszkań do wynajęcia na Białołęce wyposażone w drzwi antywłamaniowe. Dodatkowym atutem jest możliwość zaadaptowania niektórych mieszkań pod biuro. 

  Jaki metraż?

  Najczęściej można natrafić na mieszkania do wynajęcia na Białołęce o powierzchni w granicach 40 m2. Wybierając spośród lokali z dwoma pokojami, można znaleźć mieszkania o mniejszym metrażu, a także lokale, których powierzchnia sięga powyżej 60 m2. W Białołęce udaje się też wyszukać mieszkania bardziej przestronne, np. o metrażu ponad 90 m2. Zazwyczaj są to mieszkania 4-pokojowe, również na parterze.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: