1. Blog
  • Dla profesjonalistów
  • Analizy
  • Aranżacje
  • Architektura
  • Baza wiedzy
  • Dzielnice
  • Finanse i prawo
  • Lokalizacje
  • Porady
Tematy

GetHome łączy sztukę z biznesem

Redakcja

Redakcja

23.11.2020

Z największą przyjemnością chwalimy się rozpoczęciem współpracy z artystką Miriolą Dzik, znaną w Internecie jako @KuraRysuje. Sprawdź!

Z największą przyjemnością chwalimy się rozpoczęciem współpracy z artystką Miriolą Dzik, znaną także jako @KuraRysuje. Partnerstwo z tą wyjątkową rysowniczką to dla nas pierwszy krok w nowoczesnej strategii komunikacji naszej marki z osobami poszukującymi nieruchomości.

W GetHome wiedzieliśmy od początku, że chcemy podejść do branży nieruchomości w zupełnie nowatorski sposób. Główna część projektu to oczywiście wykrywanie i eliminacja powielających się ofert - tak, aby użytkowników mógł w łatwy sposób znaleźć wymarzone mieszkanie lub dom. Teraz możemy pochwalić się także pierwszym krokiem w naszej nietypowej strategii komunikacji :)

Na naszym profilu Facebookowym oraz Instagramie znajdziecie tematyczne komiksy oraz grafiki związane z branżą nieruchomości. Część z tych zabawnych historii przygotowuje utalentowana Natalia z naszego działu graficznego. W ostatnich dniach na naszych stronach pojawiły się także krótkie wizualne interpretacje od artystki @KuraRysuje. 

Budujemy naszą strategię komunikacji w social media w zupełnie nowy sposób. Po wielu gorących dyskusjach doszliśmy do wniosku, że to co obserwujemy w naszym otoczeniu biznesowym - branży ogłoszeń nieruchomości - jest powielaniem nie tylko ofert, ale także sposobów rozmowy z klientem. Chcemy to zmienić….  I już to zmieniamy.” - komentuje Iwona Małek odpowiedzialna za komunikację w GetHome.

Na koniec możemy dodać, że do artystów współpracujących z nami dołączy jeszcze jedno znane nazwisko (conajmniej! - Iwona). Tymczasem zapraszamy na Facebooka i Instagram.

Zobacz również: oferty działek na sprzedaż i wynajem

kura rysuje i gethome współpraca

Subskrybuj „Gethome” na Google News

Redakcja

Redakcja

Redakcja portalu GetHome.pl to zespół, który dba o najwyższą jakość treści pod kątem merytorycznym. Z pasją tworzymy wartościowe teksty, które pomagają naszym czytelnikom oraz stanowią dla nich inspirację i źródło wiedzy. Główną tematyką artykułów jest branża nieruchomości: budownictwo, finanse, aranżacje i projekty wnętrz, rynek pierwotny i wtórny itd. Staramy się także przedstawić wiele informacji przydatnych poszukującym mieszkania czy domu w danej lokalizacji.

Znajdź i zamieszkaj

GetHome to pierwszy w Polsce portal z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, który zapewnia maksymalną przejrzystość dla użytkownika – z dokładną lokalizacją, bez duplikatów ofert i reklam! Portal prezentuje ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego dając internautom bezpośredni kontakt do osób odpowiedzialnych za konkretne oferty.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox

Google Chrome

Google Chrome

Microsoft Edge

Microsoft Edge

Safari

Safari

Opera

Opera