1. Blog

Wirtualne numery dla biur nieruchomości

Podziel się

Redakcja
10.12.2020

Dziś kolejna nowość na GetHome. Dla najlepszych biur nieruchomości w Warszawie wprowadziliśmy właśnie bezpłatnie wirtualne numery, które przypisaliśmy do każdego agenta nieruchomości przy jego ofertach. Dzięki wprowadzeniu wirtualnych numerów na GetHome możemy jeszcze lepiej łączyć osobę zainteresowaną zakupem nieruchomości z pośrednikiem. Wszystko po to aby pomagać obu stronom w wygodnej komunikacji.

Z naszych analiz wynika, że zapytania telefoniczne stanowią nawet 20% wszystkich zgłoszeń od klientów. Co więcej, okazuje się, że 80% rozmów stanowią telefony od osób, które normalnie w ogóle nie wysyłają zapytań mailowych i nie wypełniają formularzy kontaktowych! Wirtualny numer jest świetnym rozwiązaniem, które pozwala sprawdzić jakość obsługi klienta, ale także pokazać naszą skuteczność jako platformy łączącej obie strony transakcji. Rozwiązanie od ponad roku z powodzeniem stosujemy na portalu RynekPierwotny.pl dla ponad 1000 deweloperów przy wszystkich inwestycjach. 

Jak to działa?

Na GetHome na początek wirtualne numery otrzymały najlepsze biura nieruchomości, które wytypowaliśmy w Warszawie - łącznie 80 profesjonalnych firm zajmujących się pośrednictwem nieruchomości. Nową usługę będziemy w najbliższym czasie rozszerzać na kolejne firmy oraz miasta. Wytypowane biura nieruchomości nie ponoszą żadnych opłat związanych z rozwiązaniem - klient ponosi standardowe koszty połączenia telefonicznego. Ze swojej strony będziemy cyklicznie przygotowywać dla partnerów raporty skuteczności działań.

Czym jest numer wirtualny?

To rozwiązanie, które przekierowuje wszystkie połączenia użytkowników na docelowe, rzeczywiste numery telefonów Pośredników. W ten sposób możemy w 100% udowodnić naszą skuteczność, ponieważ wirtualne numery są unikatowe i publikowane wyłącznie przy ofertach danego Pośrednika na naszym portalu.

Co to oznacza?

  • Każdy Państwa Agent w Warszawie otrzymał od nas unikalny wirtualny numer.
  • Każdy użytkownik, który zechce skontaktować się z Agentem, zobaczy przy jego ofercie wirtualny numer zamiast rzeczywistego.
  • Nasz system w mniej niż 0,2 sekundy przełączy każdego dzwoniącego użytkownika na rzeczywisty numer Agenta, który do tej pory był prezentowany na portalu.
  • W telefonie Agenta jako numer dzwoniącego pojawi się numer użytkownika (nie wirtualny!) co pozwoli Agentowi oddzwonić, w sytuacji gdyby do rozmowy nie doszło.
  • Wszystkie zrealizowane połączenia, oraz połączenia, do których nie doszło będą raportowane mailowo na koniec miesiąca.
  • Numery wirtualne to usługa całkowicie bezpłatna dla Agentów. Użytkownicy zaś płacą normalną stawkę wynikająca z posiadanego przez nich planu taryfowego.
  • Na wizytówce Agenta pozostawiamy jego docelowy numer telefonu.

Jakie korzyści oferują wirtualne numery?

  • Wirtualne numery zostaną wdrożone automatycznie dla każdego Agenta działającego w Warszawie. Nie wymaga to żadnej pracy ze strony biura nieruchomości.
  • Szybkie budowanie bazy w 100% zweryfikowanych numerów potencjalnych klientów.
  • Możliwość lepszej analizy skuteczności portalu GetHome.pl.

Redakcja

Wiadomości - Nieruchomości - Finanse

O autorze

Redakcja portalu GetHome.pl to zespół, który dba o najwyższą jakość treści pod kątem merytorycznym. Z pasją tworzymy wartościowe teksty, które pomagają naszym czytelnikom oraz stanowią dla nich inspirację i źródło wiedzy. Główną tematyką artykułów jest branża nieruchomości: budownictwo, finanse, aranżacje i projekty wnętrz, rynek pierwotny i wtórny itd. Staramy się także przedstawić wiele informacji przydatnych poszukującym mieszkania czy domu w danej lokalizacji.

Znajdź i zamieszkaj

GetHome to pierwszy w Polsce portal z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, który zapewnia maksymalną przejrzystość dla użytkownika – z dokładną lokalizacją, bez duplikatów ofert i reklam! Portal prezentuje ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego dając internautom bezpośredni kontakt do osób odpowiedzialnych za konkretne oferty.